Braškov začal v Lánech slušně a po standardce zakončení Brodským vedl, ač si na tohle chtěli domácí dát pozor. Nicméně zareagovali dobře a do poločasu skóre otočili. Slezák vyrovnal a pak se prosadil v poslední minutě pro něj netradičně hlavou Petr. „Góly hlavou tedy dávám hodně málo,“ usmál se autor branky, podle něhož měly Lány vést v půli větším rozdílem. „Měli jsme tam dost šancí, ať už Mušálek, Buršík nebo mladý Honza Burger,“ mínil Milan Petr, zatímco jeho protějšek, hrající kouč Braškova Martin Šalamoun přiznal, že po prvním gólu přestal jeho tým být aktivní.

Po přestávce přišly kuriózní momenty. Nejdřív hostující Přichystal, šikovný chlapík, sám na vápně uklidil merunu do vlastní brány tak, že kdyby chtěl, tak to lépe nesvede – 3:1.

Jenže pak se povedla hostům další standardka, Šalamoun nůžkami překonal brankáře Javůrka, ale za něj se rozhodl na lajně zaskočit Krátký – rukama. Mladý rozhodčí Mižič nařídil penaltu a Krátkého vyloučil – Brodský pak proměnil na 3:2. „Rozhodčí klidně mohl písknout vzápětí další, podle mne také jasnou penaltu, protože Kedroňovo zasažení Krovozy bylo hlasitě slyšet, ale už se asi bál,“ mínil Martin Šalamoun.

Slavoj Kladno - SK Lhota 6:1, příprava UMT Kladno 4. 3. 2023
Lhota odrazila nápor Lubné, stačil jí šťastný padající list z hlavy Kaly

Jeho tým v přesilovce útočil na vyrovnání a ještě vím mu pomohl domácí Slezák. I když měl už žlutou, tak po odpískání vystřelil na bránu a Mižič ho vysypal také.

I v devíti Lány bránily poctivě, ale neubránily. Ve třetí minutě nastavení vystřelil z těžké pozice Stibor a míč Javůrkovi prošel za záda.

„Je to škoda. Sice jsme byli v devíti a pod tlakem, ale když už jsme to uhráli do koncovky, měli jsme náskok udržet. Aspoň držíme sérii neporazitelnosti, fotbal to byl na koukání dobrý a zajímavý a výkonem máme na čem stavět,“ hodnotil Milan Petr.

Martin Šalamoun byl rád, že Braškov neodjel s prázdnou. „Stáhli jsme dvougólové manko, to je cenné, ale řeknu vám, že se těším, až Lány přijedou k nám,“ zůstal trochu tajemný.

Lány – Braškov 3:3 (2:1). Branky: 39. Slezák, 45. Petr, 53. vlastní Přichystal - 10. a 58. Brodský (druhý z PK), 90. Stibor. Rozhodčí: Mižič. Diváků: 130.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...