Hrál se duel, který kvalitou vysoce třetí třídu přečníval a kdyby nebyla na hřišti voda, jež způsobovala i komické situace, byl by ještě lepší.

Zkraje vlažnou Hřebeč probudila až přesná hlavička Pařízka na 0:1, ale pak Novák odmítl z tutovky zvýšení a přišly chvíle domácích. Ti z brejků udeřili svými osvědčenými a vždy dobře nabitými puškami M. Haškem a Stolárem, a Čechie šla na pauzu s nečekaným náskokem, přestože na rozdíl od soka tým s výjimkou bojovníka Andruchoviče či mladého Křiváčka nikdo z áčka neposílil.

To Hřebeč kromě zmíněných Pařízka a Nováka nasadila ještě Grobára, z dřívější sestavy Stříbrského, Pinkase a Macháče, a také Melichara, jenž připravil vyrovnání Danu Dlouhému. Už předtím se zaskvěl domácí gólman Švejda, když lapil pokutový kop smolaři dne Novákovi za faul na Stuchlého.

Slovan Kladno (v modrém)  se v závěru podzimu nadřel a s Bělčí otočil až v závěru
Nižší soutěže: půlmistry jsou Buštěhrad, Zvoleněves a Slatina. Padlo Novo!

Rozhodnutí přišlo v 73. minutě. Hřebeč vyslala do boje Richarda Macháče a někdejší opora áčka Hřebče po třiceti vteřinách na hřišti nádherně obstřelila Švejdu a skóroval. Čechie v závěru sahala po bodu, ale nastřelila tyčku a další odpověď už nenašla. Klub si tak připsal jedinou podzimní porážku doma, a to počítáme i áčko.

„Zápas to byl skutečně výrazně lepší než na třetí třídu, ale hráče limitovalo podmáčené hřiště. Vyhráli jsme silou vůle a všichni jsme rádi, že už je přestávka. A mužstvo uhrálo skvělých 25 bodů a béčko je dva body od prvního místa. Navíc všechny zbylé favority bude na jaře hostit doma,“ hodnotil manažer Hřebče Štěpán Sádecký.

Velká Dobrá B - Hřebeč B 2:3 (2:1). Branky: 22. Stolár, 26. M. Hašek – 10. Pařízek, 67. Dlouhý, 73. Macháč. Rozhodčí: Poncar. Diváků: 60.