Stoprocentní je také Družec. Tam kromě jiných válí otcovsko-synovská dvojka Ota Mačura – Lukáš Mačura. Oba skórovali do sítě Lidic, trefili se také oba Lincové a na světě byla výhra 7:1. Stoprocentní mohl být nečekaně i Libušín, proti kterému Vinařice neproměňovaly šance a nešly jim ani penalty. Blízko stoprocentnímu zisku byl ještě Brandýsek, který v Buštěhradu dostal vyrovnávací branku v 86. minutě.

Ulevili si na Novu, které v derby napravilo zkrat s Libušínem a v Kročehlavech vyhrálo 2:1. Bylo to s klikou, rozhodl Fáber v poslední minutě. A kvalita duelu nebyla valná.

Pozdeň porazila Černuc jasně 7:0 a hosté jí to vrátili aspoň při střetu béček ve čtvrté třídě, kde vyhráli 4:3 po penaltách.

VELKÝ ZVRAT LHOTY

Ve třetí třídě A největší favorit Slavoj nehrál (pauzu vyplnil přátelákem s Dubím 7:1). Velký zvrat se povedl Lhotě. Ani předseda klubu Ivan Horák už čtvrt hodin před koncem nevěřil v obrat duelu s Přítočnem, v němž hosté vedli po hattricku Šilera 3:2. Ale když položil telefon, nestačil zírat. Lhota vedení skvělým Danylychem nejen vyrovnala, ale přidala ještě dva fíky!

Běleč byla rezervě Velké Dobré první poločas vyrovnaným soupeřem, ale dostala laciné branky. Hosté si nakonec trochu nezaslouženě odvezli debakl 2:6.

Bod slavila Kačice. V Bratronicích její bojovníci přežili řadu šancí, sami udeřili z penalty, ale Mošnička po sérii hlaviček vyrovnal a pětky kopali Bratroničtí lépe.

Ve druhé skupině se hrály vyrovnané zápasy. Nejvyrovnanější v Žižicích, kde Blevice padly až po devatenácté proměněné penaltě.

Zichovec semklo ve Zvoleněvsi několik absencí, hlavně ale měl dvougólového Ondru Vébra. Těsné, ale o to sladší výhry 2:1 slavily Pchery a Stehelčeves.