Ve skupině A předvedlo béčko Hřebče, že je o parník jinde než ostatní, kdy mu dorazí posily z divizního áčka. Brankář Zajíček nedovolil protřelým střelcům Bratronic ani gól, jeho spoluhráči jich dali osm. Navrátil z USA Hodosi dal dva góly a bude už čekat na šanci v áčku, dařilo se i Dlouhému a ani není překvapení, že také Stuchlému. Ten je v obrovské formě, a byť chvíli šance zasklíval, nakonec nasázel hattrick.

Naopak Buštěhrad nečekaně vyhořel v Bělči, kde měl jasně vyhrát. Ale domácí mákli, dlouho drželi vedení 1:0, a když pět minut před koncem konečně jednu šanci využil k vyrovnání Rudolecký, tak se hosté tlačili za rozhodnutím. Jenže neuhlídali atak Hejdy a ten jim v 89. minuty zasadil ránu z milosti – 2:1.

Penaltovými rozstřelem skončily zápasy na Stochově a Braškově. Stochovští museli do brány nasadit kanonýra Burleho a ještě chvíli před koncem drželi na béčkem Slavoje vedení 3:2. Pak ale Lukáš Nový vyrovnal a jeho tým zvládl i rozstřel. Na Braškove vedl Libušín v duelu béčkem brzy o dva góly ale domácí vyrovnali. Také tady nakonec slavili hosté po rozstřelu, kde rozhodla až šestá série.

Po bitvě se radovalo z bodů také Novo Kladno, přitom doma muselo proti Pletenému Újezdu otáčet z 0:2. Vyrovnaný stav zlomil veterán Milan Packa (70.).

Naopak vedle na Slovanu se Žehrovice nepochlapily, dostaly tady devět gólů a to ještě mohly být rády. Dařilo se hlavně Milanu Bělohlávkovi a Radku Rácovi, oba dali po třech brankách.

Stehelčeves zlomila oslabenou Spartu až pentlí

B skupina nabídla několik zajímavých střetů a derby. To v Dřetovicích jasně zvládli hosté ze Stehelčevsi 3:0 a udrželi se v kontaktu s čelem tabulky. Jednoduché to však neměli. Sparta sice přišla ještě v první půli o vyloučeného Búžika, ale dřela a inkasovala až v poslední dvacetiminutovce. Načala ji penalta, kterou proměnil Skořepa.

Ještě výš je Zvoleněves, která vyhrála doma s Knovízí i šestý zápas sezony a přitáhla se k prvnímu Zichovci. Knovízští asi chtěli zlobit víc, dokonce Lungerem vyrovnali na 1:1, ale vaz jim zlomil závěr poločasu, kdy třikrát inkasovali a Slavoj nakonec deklasoval soka 6:1.

Pěkný zápas vidělo Dubí, Žižice tam vyhrály 2:0. Domácím tentokrát vyhořeli v šancí elitní snipeři Duda i Nachtigal, každopádně na třetí třídu se hrál nadprůměrný duel.

Dobrou formu potvrdily Zlonice proti Otvovicím (7:0), naopak Klobuky se k podobnému výsledku (7:1) s Blevicemi propracovaly až po přestávce.

Neuměřicím píchla i někdejší hvězda NHL

Čtvrtá třída bohužel přinesla závažnou inzultaci rozhodčího v duelu Pozdeň B – Kačice, o které jsme už informovali. Další zápasy byly klidnější. Senzací je výhra Neuměřic, které ji slavily víc než po roce. Na hřišti Doks přispěl k výsledku 2:3 i kdysi slavný hokejista Jiří Tlustý.

Družec i v duelu béčkem jasně přehrál Brandýsek 4:1. Ale zase tak jasné to nebylo, hosté jen neproměňovali šance, které podle Lukáše vrány řešili velmi špatně. Také jsou prý staří a nedávají to, jenže takových je v nižších soutěžích hodně.

Zákolany se v Černuci po mizerném úvodu (3:0) zvedly dvěma góly a dlouho sahaly po vyrovnání, ale konec vyšel Viktorce a nakonec vyhrála jasně 7:2.

Cenné výhry dosáhlo béčko Smečna nad Vinařicemi. Vyhrát mohlo už v normální hrací době, ale ta hosty ještě spasil Šašek. V rozstřelu už domácí slavili, byť se střelci z obou stran spíš netrefovali…

Střelci Mráz a Jeřábek svými hattricky dovedli Slatinu v pohodové vysoké výhře 9:1 v Hrdlívě.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...