Do branky Libušína se konečně vrátil uzdravený brankář Poráčanin a útočník Křenek mohl dopředu Chyběl však hrající kouč Jiří Veselý, který přijal pozvání na stoleté oslavy Vlašimi, kde kdysi působil jako hráč i asistent trenéra. A tým mu dal zelenou.

Prvním mužem lavičky se stal jeho asistent Michal Škarda a ze začátku mu borci dělali radost. V úvodu dobře bránili a pak se začali osmělovat. Nejlepší úsek v utkání přetavili i do úvodního gólu, když Fujdiar našel Obradoviče a ten posunul Kaválkovi. Jeho bomba skončila v šibenici.

Po přestávce musel Sedlec přidat a udělal to. Domácí museli vystřídat Jechumtála pro zranění a při souběhu s béčkem už neměli jiné hráče. Ti na ploše se dostávali pod tlak a bránili se zuby nehty.

Nakonec neubránili dvě standardky a hosté tak tři body naděje uhájili, když se ze zadní tyče prosadil Davídek (73.) a pak po rohu a skrumáži Raček (84.).

„Trochu smolné branky, ale soupeř nás ke konci opravdu tlačil, kluci už toho měli bez střídání dost. Musím je ale pochválit. Na to, v jaké jsme situaci, že už nemáme šanci na záchranu a je nás málo, odevzdali bojovný a výborný výkon,“ chválil hráče Michal Škarda.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...