Na lídra se bodově dotáhly Dřetovice, které hostily Blevice. O osudu utkání rozhodl první poločas v němž šli hosté čtyřikrát sami na kasu. Svoje šance však nedali a prohráli ho 0:3. Navíc po změně stran Karabín dokončil hattrick.

Uhy měly Otvovice, které přijely jen s jedenácti hráči. Když se jim za stavu 2:0 ještě v první části zranil střelec Kuboušek, hráli domácí hodinovou přesilovku, kterou vyjádřili dalšími dvěma trefami, přičemž se šutér Pfleger prostřílel k hattricku.

Utkání ve Stehelčevsi za stavu 1:1 směřovalo k rozstřelu, když neunesl domácí hráč ze střídačky odmávaný ofsajd. Vzápětí se rozběhl k zichoveckému asistentovi rozhodčího a úderem ho poslal k zemi. Soudce utkání předčasně ukončil. Do jeho závěru scházely tři minuty, přičemž byl souběžně vyloučený autor první branky utkání Skořepa, jenž už v 1. minutě důrazně atakoval brankáře hostů, který musel později odstoupit. Také před rokem v utkání s Otvovicemi došlo ze strany domácích k incidentu.

Hrdlív prohrál půli s Kolčí, tři body ale bral. Byl fotbalovější, bojovnější a akorát si moc nevěděl rady s výtečným Pincem v bráně soupeře. Nakonec jim ale svým zaváháním pomohl k výhře.

Knovíz nebyla v souboji se Zvoleněvsí horší, v čem ale oproti soupeři zaostávala byla produktivita. Proto si hosté odvezli tři body. Poražení chválili mladičkého soudce Donáta.

Neuměřice v Pozdni za stavu 2:0 přestřelily dvě šance. Když po hodině hry obdržely třetí gól a chvíli na to i červenou, bylo vymalováno. Podzim zakončily sedmi vysokými porážkami a brankovým poměrem 3:52!

Výsledky: Žižice – Tuřany 6:2 (3:2; 10., 45., 76. Eichler, 35. Koten P., 63. Kratochvíl, 89. Krakeš – 8., 15. Capl), Pozdeň B – Neuměřice 4:0 (1:0; 36., 46. Průcha, 63. Matušů, 88. Koded; čk: 0 – 79. Novotný), Hrdlív – Koleč 2:1 (0:1; 65. Hrubý, 69. Kočínský – 11. Kalina), Dřetovice – Blevice 4:0 (3:0; 7., 12., 61. Karabín, 25. Čechovský), Uhy – Otvovice 4:0 (2:0; 11., 47., 82. Pfleger, 13. Pekárek), Stehelčeves – Zichovec 1:1 (nedohráno), Knovíz – Zvoleněves 3:5 (1:2; 21., 48. Radko, 66. Provinský – 14. Kučera, 31. Kejzlar, 46. Marák, 59. Suchánek, 71. Verbíř).

Střelci: 20 – Radko (Knovíz); 14 – Pekárek (Uhy); 13 – Dragoun (Tuřany); 12 – Frolík (Tuřany), Pospíšil (Zichovec), Čechovský (Dřetovice); 10 – Koten P. (Žižice), Plachý (Tuřany).

14. Neuměřice⋌ 13 3 0 0 10 20:73   9

Čechie Velká Dobrá - Sokol Braškov 7:2, I.B třída skupina A, 19. 11. 2016, Juraj Stolár
III. třída A: Běleč se rivala zase nedočkala
Švermov - Buštěhrad 3:0 (2:0) Domácí po výhře vedou tabulku OP
Okresní přebor: Černuci by se hodily motorky