1/6

Kročehlavy – Jedomělice 1:2

Do průběhu utkání se výrazně zapsala 15. minuta, kdy hostující brankář Pospíšil fauloval před vápnem Matějku a byl vyloučen. Do branky se tak přesunul z pole Knotek a svou roli zvládl na výbornou, byť za celý zápas neupadl na zem a působil spíš jako zastávající se stoper.

S početní výhodou si domácí dokázali poradit až ve chvíli, kdy dobře bránící hosté začali mít útočné choutky. Pak jim frnkl znovu Matějka a podél zastupujícího brankáře otevřel skóre (31.).

Hosté zahrozili ve 43. minutě, kdy se tečovaná střela Mrštiny dostala až za Fajfrlíka, ale proti byl Šulík, který stihl před brankovou čárou odvrátit na roh. V nastavení první půle ještě Zikán neprotlačil svůj brejk za Knotkova záda.

Druhé dějství pokračovalo podle stejného scénáře, kročehlavské útoky byly bez invence, překvapení. Zákonitě tak přišel trest a obrat ve skóre. Nejprve v 56. minutě našel Mrština na hranici vápna Zahradníka a ten k střelou bližší tyči vyrovnal. Zanedlouho přišel brejk hostí, který zastavil až Šulík faulem ve vápně, přišla tak penalta proměněná Rezkem a k ní ještě vyloučení.

Domácím se už srovnat nepovedlo, navíc přišli o zraněnou oporu obrany Michala Sobotky, který špatně došlápl a poranil si vazy v kotníku.

„Odehráli jsme zápas blbec. Naše již tradičně mladá sestava si nedokázala poradit s početní výhodou, naopak zkušení hosté zvládli oslabení bravurně. Nezbývá než se z toho poučit, zvednout hlavu a dál bojovat!“ burcuje domácí Martin Pergl a zraněnému Sobotkovi přeje za celý tým brzké uzdravení.

loading
arrow_left Předchozí
1/6
Další arrow_right