Loni jedomělický tým svou snahu nedotáhl, předstihl ho Slavoj Kladno. Letos ho ohrožovalo hned několik celků, ale postupně odpadly Družec, Velké Přítočno a zůstala jen velvarská rezerva plná mladých a šikovných hráčů. Velvary přitom vůbec nevyužívaly skvělých hráčů A týmu, tým Radka Šmída a Dana Maška sázel jen na mladé. Možná to rozhodlo, protože Jedomělice mají přece jen dostatek zkušených borců a ti nakonec spolu s těmi mladšími slaví triumf.

Vezme však Sokol postup do I. B třídy, kde už několik sezon odehrál? Nějaká chuť byla, ale nakonec zvítězil zdravý rozum.

"Fotbal v JEDO děláme po všech stránkách s láskou, ale dá se říci hlavně okresně. A proto zůstáváme i nadále v této pro nás adekvátní soutěži," řekl jeden z tahounů klubu Robert Nedvěd a připomněl, že historicky pouhé čtyři účasti Jedomělic v přeboru Kladenska přinesly i dvě první a jedno druhé místo. "To je úžasná bilance! Máme tuhle soutěž moc rádi a přestože nás B třída trošku lákala, rozhodli jsme se pokusit vyhrát přebor znovu," hlásí Nedvěd a jde o velkou výzvu, neboť soutěž bude příští sezonu o moc kvalitnější příchodem týmů shora jako je Švermov, Lhota nebo béčko Hostouně.

Jedomělice ale také posílí, dokonce získaly ex-ligového Josefa Galbavého z Doks a také Miroslava Hrůnka. "I s nimi se moc se na další ročník těšíme," uzavřel Robert Nedvěd.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...