Otvovice překvapily ve Stehelčevsi, které to v hektickém a nervózním utkání na rozdíl od protivníka nelepilo. Vítězové dávali góly jako přes kopírák, přízemní střelou na zadní tyč. Co se týče řečnění, v tom měli mírně navrch půdu pod nohama ztrácející domácí.

Duel ve Zvoleněvsi skončil zaslouženou remízou. Zichovec z druhé penalty vyrovnal v závěru na konečných 3:3 a byl úspěšný i v rozstřelu. Na jeho straně si odbyl premiéru patnáctiletý Král, který se prosadil v rozstřelu. V poslední minutě byli vyloučeni za potyčku Radošinský a Pospíšil.

Tuřany narazily na áčkaři posílenou Pozdeň a srážka pro ně nedopadla dobře. Aby také ano, když zahodily dvě desítky – jednu čapl Kraus, a promarnily vedení 3:1!

Neuměřice měly v Knovízi výbornou první půli, v které ještě nedaly penaltu. Proti byl brankář Holý, jenž se později dvakrát blýskl v rozstřelu, který se zrodil až v závěru zápasu. Domácí totiž třemi góly skóre otočili, v posledních sedmi minutách však televizní expert na judo Sedmidubský dvěma trefami určil odpovídající remízu pěkného a zajímavého utkání. Penalty pak vyzněly pro knovízské borce.

Lidice tápou. Opět dostaly bůra

Pchery šly výhře nad Blevicemi naproti. Velkou bojovností, nasazením a střeleckou efektivitou profesorsky hrajícího soupeře ve druhé půli smázly třemi góly a připsaly si zasloužené body.

Žižice prohrály s Hrdlívem poločas 0:2. Po pauze byly lepší, do koncovky však měli hosté stále dvoubrankový náskok. Hektický závěr ale vyzněl pro domácí, kteří zjednodušili hru a díky třetí brance Kolaříka i vyrovnali. V rozstřelu měli hosté lepší nervy. Litovali však, že za stavu 4:2 nedokázal Hrubý v úniku dokončit hattrick.

Knovíz – Neuměřice 4:3 pk (0:1; 68. Radko, 78. Musel, 81. Novák – 27. Novotný, 85., 91. Sedmidubský; čk: 91. Maťátko – 0; pk: 5:4), Žižice – Hrdlív 4:5 pk (0:2; 46., 76., 90. Kolařík, 73. Císař – 39. Vondrák st., 45. Yefimenko, 50., 51. Hrubý; pk: 4:5), Zvoleněves – Zichovec 3:4 pk (2:1; 32. Kučera, 43. Červený, 64. Merchux – 8., 61. Pospíšil, 86. Červenka; čk: 90. Radošinský – 90. Pospíšil; pk: 2:4), Koleč – Dřetovice 0:6 (0:2; 2. Havlát, 13., 82. Yavorskyy, 56., 67. Karabin, 70. Čechovský), Pozdeň B – Tuřany 5:3(1:2; 43., 79. Štěpánek M., 62. Prokeš, 68. Provazník, 70. Sachl – 35. Plachý, 44. Janoušek; čk: 89. Zelenka – 86. Novák), Pchery – Blevice (1:1; 5. Vejrážka, 53. Vlček, 69. Malý, 79. Trung – 17. Šerák R.), Stehelčeves – Otvovice 1:4 (1:3; 24. Skořepa – 17., 20. Bečan, 29., 90. Šaroch).

TJ SK Hřebeč - TJ Sokol Nespeky 3:2 (1:1), KP, 12. 9. 2020