Buštěhrad sotva dohonil bod

Pro Buštěhrad mohlo být na Dobré ještě hůř než bylo, protože 20 minut před koncem prohrával 1:4. Až pak se tým zmátořil a Matyáš Roztočil svým druhým gólem v zápase vynutil aspoň penalty. V těch byla lepší už Čechie a bere bodík navíc.

Béčko Hřebče naopak nezaváhalo v Braškově, kde domácí rezervě nasypalo osm gólů. Nejaktivnější byli dvoubrankoví Synek, Tetur a posila z áčka Pařízek. Zajímavé je, že stejně jako zápas áčka i v béčku musel odchytat celé utkání Petr Kabele.

Derby Nov - Slovan nedohráno... Hostující Milan Pavlosek (ve žlutém) fyzicky napadl rozhodčího Michala Kalíka.
Nedohráno: Pavlosek v derby Novo - Slovan neudržel nervy a trefil Kalíka lahví

Další zápasy skupiny byly vyrovnané. Pletený Újezd vstup do jara nezvládl, a byť díky Karlu Smrkovskému (brácha Václava, který chytá za divizní SK Kladno) nad Stochovem vedl, nakonec prohrál 1:2. Vítěznou branku trefil Jurgovski.

S bídnou náladou odjížděla Běleč z Libušína, kde ztratila dvougólový náskok a domácí byli šikovnější také v rozstřelu. Ten rozhodl také v Bratronicích, kde překvapivě v duelu Slavojů nepadl ani gól. Nicméně domácím chyběl Mošnička, to leccos vysvětluje. A výborně tradičně čapali Kohout i Krumpholc.

Žižice střídají Zvoleněves

Ve skupině B na jaře favorité ztrácejí. Po Klobukách a Zichovci v minulém kole se to teď přihodilo Zvoleněvsi, která doma nestačila na dobrý úvod Zlonic. Karala sice po pauze snížil z penalty na 1:2, ale Slavoj další branku nepřipojil a nemá ani bod.

Díky tomu ho předhonily Žižice, které v těžkém střetu „umlátily“ Dřetovice 2:1, když udržely na uzdě střelce Šimůnka. Vítězný gól dal kapitán Tomáš Eichler, jeho tým však musí být ještě ostražitý, protože Zvoleněves sice ztrácí dva body, ale má zápas k dobru.

Libor Rychlý (vlevo) a Martin Šimek spolu odehráli v dresu Lhoty spoustu skvělých zápasů. Teď už je Rychlý doma na Brandýsku a Šimek v Tuchlovicích. První druhého překonal, ale kamarády zůstali.
Okres: Lidice k lídrovi nejely, konec v Olovnici byl jenom pro silné povahy

Nejlepší zápas sezony odehrály Pchery, kdy doma vynulovaly ofenzivně skvělou Stehelčeves. Ta se vystřílela před týdnem, protože ve Pcherách hráči bojovali spíš o to, kdo tam přelomí břevno nebo tyč. A když už trefili zařízení, v bráně stál skvělý Šantora. Toho překonali hosté až v rozstřelu, kde byli lepší a získali bodík navíc. Domácí mrzí vyloučení kapitána Malého. Druhou žlutou dostal přitom až na lavičce, kam musel odejít kvůli zranění.

Opět ztratil Zichovec. Forster mu sice zachránil s Blevicemi ke konci aspoň bod za remízu 2:2, ale v rozstřelu byli lepší hosté. Oproti prvnímu kolu se naopak zlepšily Klobuky. Knovíz sice dřela, ale padla s favoritem doma 1:4.

Gólů si užili diváci v Otvovicích, celkem devět. Domácí zdolali Tuřany 5:4 hlavně zásluhou Jiřího Valtra. Ten měl den, dal čtyři kousky!

Lídři čtyřky dál ve dvou bodech

Poslední slovo patří čtvrté třídě, kde vedoucí trio nezaváhalo. Vedoucí Kačice nabourala béčko Smečna hlavně po začátku druhé části dvěma góly. Když odskočila na 4:1, bylo jasno.

Druhé Vinařice ztrácejí bodík a začaly střílet góly do sítě Neuměřic už po dvou minutách Kyselou. Ale hosté se vždycky dotáhli na rozdíl jediné branky a dlouho se tak drželi ve hře. Až v poslední minutě Drbota a Kokarau favorita uklidnili – 5:2.

Zápas béčka Brandýska a třetí Slatiny, která se rovněž na bod drží čelu, mohl klidně skončit 5:8, ale kvůli neproměňování šanci byl výsledek jen 2:3. Hrál se poklidný a férový fotbal.

Hned sedmnáctkrát se rozvlnila síť na hřiště ve Švermově, kde domácí béčko Baníku ztratilo Růžičkou vybudovaný náskok 2:0 a Hrubý v 83. minutě potěšil rezervu Hrdlíva vyrovnávací trefou. Nekonečný rozstřel vyhráli domácí 7:6! Škoda, že vše sledovalo podle zápisu rozhodčího Hudery jen 8 (slovy osm) diváků…

Někdejší zadní kostra Doks Pelc – Kostka – Steckovič zajišťovala béčku výhru v Zákolanech 3:0, domácím tentokrát ex-ligisté Kalina a Zachariáš nebyli k ničemu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...