Bratrské duo Hrubých se Slavojem Čechii nepřetlačili

Hřebečské béčko se sápe po Buštěhradu! A po demolici obrany Pleteného Újezda (9:1) se dostalo do čela tabulky. Nicméně Buštěhrad měl volný los a to samé čeká nyní Hřebečáky. Každopádně se zdá, že tyhle dvě sousední obce se poperou o postup do okresu. Vzájemný mač nemusíte strkat do zásuvky, napětí z něj bude sršet samo.

Zapomenout však nesmíme ani na Velkou Dobrou. Jdou hlasy, že tak dobře fungující béčko, kde má vše hlavu a patu, dlouho neviděl. Zkušené duo Dufek – Stolár řídí mladou letku a dovedlo ji tentokrát k výhře na Slavoji 3:1. O to sladší, že o dvě branky vyhrálo ve stejném duelu v sobotu i áčko. Za Slavoj naskočili i bratři Hrubí, z nichž David roky na Dobré úspěšně působil a s mladičkým Matoušem, jenž dokonce skóroval, hájili čest svého táty Vlastimila. O něm už jsme psali, že byl roky zásadní oporou Velké Dobré a pak ji dlouho trénoval.

Okresní přebor: v taháku kola Družec (v modrém) - Olovnice 2:2, na penalty vyhráli domácí
Okres: Lídr z Jedo narazil u sousedů, Brandýsek zachránil mač s koučem v kase

O víkendu zářily kladenští sousedi Novo a Slovan. Novo se proti Braškovu B nenechalo zastavit ani legendárním brankářem Zlatou a dalo mu šest branek. Slovanisté nastříleli o jednu méně do sítě Libušína B.

Vyrovnané duely s lepším koncem pro hosty viděly stadionky v Bělči a na Stochově. Domácí celky tady získaly shodně po bodu za porážky na penalty. Běleč v nich vyhořela na žehrovickém gólmanovi Michalu Šímovi (dal jediný gól), zatímco Stochov celkem proměňoval, ale o jednu pětku byli nakonec přece jen lepší Bratronice. Mimochodem Roman Mošnička se zaskvěl třemi góly!

Zichovec řádí dál, stejně tak Zvoleněves. Gilovi pomohla motivace

Ve druhé skupině zatím září trochu nečekaně duo týmů, s nimiž se zase tolik nepočítalo. Zichovec ani Zvoleněves však zatím neztratily ani bod. Zichovečtí měli navíc hodně těžký los, hráli na půdě ještě na jaře přeborových Klobuk. A gólem Luboše Pospíšila vyhráli 1:0! Parádně bránili a co prošlo, to čapl bezvadný Průcha, syn slánské hokejové legendy. Po Stehelčevsi tak Zichovec zvládl i druhého velkého favorita na postup, Klobukům až moc citelně chyběl střelec Svoboda.

Zvoleněves měla také těžkého soka, jenže Dubí přijelo bez svého CMD (Centrálního mozku Dubí) Radka Dudy. A bylo to znát, běhavý tým domácích vyhrál v pohodě 4:1. Dubským nepomohl ani Rumun slavného jména – Stanciu – tenhle kanonýr přišel ze Sýkořice.

Nespokojeni jsou ve Stehelčevsi, už druhou prohru v Tuřanech asi nečekali. Ale domácí měli zápas pod dohledem, Wittenberg šoupl do kasy dva banány a „Stehnu“ nepovolila obrana Tuřan nic podstatného.

Předseda SKFS, člen výkonného výboru FAČR a trenér futsalové reprezentace Tomáš Neumann.
SKFS odmítá Blažkova nařčení. Účelově špiní práci nového vedení, říká Neumann

Z první výhry se radují Dřetovice, už nichž je nutně znát návrat střelce Šimůnka. Otvovicím dal tři fíky a to bylo rozhodující.

Pchery sice brzy věděly, že si v Blevicích zase bodově neškrtnou, ale aspoň daly první dva góly. Za stavu 4:0 se prosadil v samotném závěru někdejší obránce Kladna Zdeněk Rada. Inu nemusí pršet, jen když kape.

Proti téměř mateřským Žižicím, kde fotbalově vyrůstal, zazářil Lukáš Gil a dvěma góly nasměroval po nějaké době k výhře svoje Zlonice. Ty už body potřebovaly jako sůl a proti silnému sokovi je berou o to raději. Gilova „spešl“ motivace se ukázala být zásadní.

Machuta je zpátky, ale v bráně!

Ve čtvrté třídě přišla o neporazitelnost vedoucí Kačice. Na Doksech narazila na rozjetý klub, který měl vůbec parádní víkend. Nesrazilo ho ani Hellerovo snížení těsně po začátku druhé části – 3:1. V čele tak střídá Kačici rezerva Brandýsku, která sice v půli v Hrdlívě po dvou brejcích Vondráka a Čerpla prohrávala, ale po obrátce už válela a pode očekávání čtyřmi trefami výsledek otočila. Pozor, Lukáš Volf nemusel dát ani jednu kartu a s klidem odkvačil domů do blízkého Libušína.

Vinařice přijely do Slatiny s brankářem Robertem Machutou, kdysi hvězdnému útočníkovi, který už ani hrát nechtěl. Ale v bráně pomohl a dlouho držel nadějné vedení 3:1. Jenže Slatina vzala velký šroubovák a počala šrouby svého tlaku utahovat silou Goliáše. V 85. minutě obrat dovršil Jaroslav Doležal.

SK Braškov - Sportovní klub Lány 2:2, 1. B. tř. 10. 9. 2023
I. B třída: Hostouň slaví první bod, divočina v Zavidově a hrdina Bečirovič

Filip Pokorný v sobotu za áčko Smečna připravil tři góly, v neděli za béčko dal oba dva a jeho tým slavil výhru 2:1 nad Neuměřicemi. Ty smutní, byly tak blízko prvnímu bodu v soutěži…

Skvělý víkend se vydařil Pozdni a po áčku, které jako první v sezoně porazilo Jedomělice, uspělo rovněž béčko a to vysoko 8:1 nad letos silnými Zákolany. Poslední duel ovládlo béčko Švermova v Družci, kde jeho mladičká sestava vyhrála 3:0.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...