„Tady každý může porazit každého, záleží na tom, jak sestavu dáte dohromady. My máme půlku moc mladých a půlku moc starých,“ usmál se hořce Stanislav Jung z Nova.

Jeho tým podle něj vyhrát zaslouženě, soupeř ho zklamal. „Penalty jsou loterie, se Zlonicemi jsme prohráli, teď to vyšlo,“ ulevil si.

Ještě nedávno vedly Zlonice, teď už se trápí, trenér Fujdiar už také musí hrát a s Pozdní mu bylo do vzteku. I hosté mají spoustu zraněných, ale dobře jim zaskočili veteráni z béčka a je z toho výhra 8:1 a posun do čela!

Podle hostujícího Oldřicha Štěpánka rozhodly góly na přelomu obou poločasů.

Sérii výher Černuce odřízli Vraňáci. Před návštěvou kola jim sice hosté ucpali hlaveň kalašnikova jménem Kubík, ale prosadili se čtyři jiní hráči.

Slaný B (v bílém) veze cennou výhru ze hřiště Baníku Švermov.
Přítočno ovládlo kožohorské derby, na Jánské šokovaly Klobuky

Už se ulevilo Družci, i když v první půli bylo v Buštěhradu vidět, že tým není v po dvou prohrách ready. Domácí dokonce otočili na 2:1, ale Čurda srovnal a druhá část patřila Josefu Tošenovskému. Dal dva góly a Družec má výhru 4:2. „Byli jsme fotbalovější, ale u Buštíku mě překvapilo, jak tam fotbal táhne lidi,“ vysekl poklonu soupeři Tomáš Blažek.

Po několika výhrách narazily Lidice, velké hřiště v Kročehlavech přece jen pro veterány moc není. „Už se nám nechce moc běhat,“ smál se Jaromír Šilhan. Víc do smíchu bylo domácím, konečně se v soutěži chytili.

Libušín B se chtěl chytit v derbíčku se Smečnem, přišlo i hodně lidí. Hosté podali výborný výkon, ale Baník posílený borci áčka vyhrál 5:2. Senzační dvojku stoperů vytvořili bratranci redaktor TV Nova Ondra Špalek a někdejší druholigový borec Jiří Veselý. V jednou týmu se sešli poprvé od přípravky po 32 letech! Přišla celá rodina, pan Souček se u kasy radoval.

Tři body ze Slovanu si odvezl dobře hrající Brandýsek. Domácím toho moc nedovolil, a když už, tak na vyrovnávací gól Bělohlávka brzy odpověděl ex-slánský Mike Stibor. Pak už se Slovan neprosadil občas se ale dost zlobil na rozhodčího Dachovského. Nicméně mnohem víc karet dostali hosté a v poslední minutě Landvojtovič dokonce červenou.

6. kolo: Zlonice – Pozdeň 1:8 (27. Růžička – 12. a 77. Hadrika, 42.a 66. Sachl, 47. a 57. Petržílka, 59. Štěpánek, 89. Gönzöl), Buštěhrad – Družec 2:4 (14. Vávra, 30. Čečetka – 9. Burant, 38. Čurda, 51. a 80. Tošenovský), Libušín – Smečno 5:2 (30. Houha, 69. Felis, 71. Křenek, 78. Veselý, 83. Jechumtál – 57.a 62. Suda), Kročehlavy – Lidice 2:1 (39. Rolný, 73. Stökl – 60. Pavelka), Vraný – Černuc 4:0 (3. Jeřábek, 21. Tajč, 76. Novák, 91. Shamin), Slovan Kladno – Brandýsek 1:2 (34. Bělohlávek – 7. Šulc, 39. Stibor), Novo Kladno – Vinařice 1:1 pen. 4:1 (30. Čermák – 49. Kořínek). 


Načítám tabulku ...