Ve Zlonicích si ho uzmul Družec zásluhou hattricku Jana Čurdy. „Třetí gól rozhodčí napsal do zápisu jako vlastní, ale zadák jen tečnul moji střelu. Nechápu, jak mi ho mohl sebrat,“ smál se Čurda, který zápas rozčísl třemi střelami po obrátce a jeho tým vyhrál 5:2. V první půli ale byly lepší Zlonice, i Čurda to přiznal. „Hlavně to byl výborný zápas z obou stran,“ těšilo ho.

Lidice dosáhly na první body v Buštěhradu. Pomohly jim absence soupeře, kterým se ženil spoluhráč. Žádost o přeložení utkání domácí poslali řídícímu orgánu pozdě. Hosté už v úvodních vteřinách spálili dvě šance. Postupem času se ale začali střelecky prosazovat a nakonec v poklidném derby, jež po obrátce narušilo jen bleskové vykartování domácího Vávry, nadělili protivníkovi kanára. Přitom chytal kvůli neúčasti tří lidických brankářů Radosta, jehož nejvíc ohrozilo břevno z kopačky Nachtigala.

Jaroslav Korpa byl roky elitním unhošťským střelcem. Teď posílil Braškov!
Zápas plný obratů v Hostouni, Braškov má první výhru. Kanonáda Kladna

Kladenské derby mezi Slovanem a Novem už není co bývalo, ale pořád to šťávu má. Teď křičelo hlavně Novo, které prohrálo 1:2 a cítilo, že rozhodčí Pejša mu uzmul penaltu, z níž by se dalo vyrovnat. Spíš ale hosté prohráli kvůli velmi laciné první brance. Na tu sice ex-slovanista Fišer odpověděl, ale pak rozhodl Hnízdil.

Konečně slavil další klub z Kladna, Kročehlavy porazily Brandýsek 2:1. Pomohl hlavně autor obou branek „Bobeš“ Stökl, navrátilec do sestavy. Brandýsku nebylo nic platné, že byl herně lepší a jen snížil.

Hodně nahoru vyplouvá Pozdeň. Se Smečnem jí pomohlo, že do půle dvakrát odpověděla na vedoucí zásah hostů. Zase zářili střelci Petržílka a Štěpánek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...