1/6

Pozdeň - Jedomělice 2:3 PK

První bodovou ztrátu způsobil lídrovi tabulky z Jedomělic jejich rival z Pozdně, byť se krčil u dna tabulky. Vyhrál 3:2 na penalty, když uspěl nikoliv lepší, ale bojovnější a šťastnější mančaft. Domácí se ujali vedení mladíčkem Sihelou, ale o dvě minuty později bylo srovnáno na 1:1 (Čablík). Dalším dvěma gólům zabránili hráči těsně před brankovou čárou, po jednom na každé straně.

Těsně před pauzou ztratili domácí balon na půlce a rychlý brejk Rezka zastavil až souboj tělo na tělo ve vápně. Sudím Chrapem nařízenou penaltu proměnil se štěstím Mrština - 1:2.

Po přestávce byli hosté aktivnější, ale mířili špatně. Pozdeň se hněvala na Chrapa, že pád brankáře Pospíšila pod nohy Sihely neposoudil penaltově. V 73. minutě vyrovnal z úhlu Petržílka a mohl dát i třetí branku, ale loboval moc nízko.

Šlo se na penalty, kde byli domácí stoprocentně úspěšní, zatímco jedomělický Rezek dal vedle a Čablíka vychytal brankář Košta. „Derby tak favorit nevyhrál, přitom mu ani nepřijeli fanoušci,“ rýpl si pozdeňský Oldřich Štěpánek.

A hosté? “Je to nečekaná ztráta, klasický zápas blbec, který nám vůbec nesedl a nenašel se nikdo, kdo by naši hru pozvedl. Hráli jsme všichni podprůměrně, Pozdeň naopak velice dobře. Vedli jsme 2:1, jenže pak bohužel i po mojí chybě domácí vyrovnali. Penalty jen dokreslily naši nepohodu, dvě jsme nedali. Není to ale tragédie, jen je škoda, že takový zápas přišel v tomhle derbíčku, které jsme chtěli vyhrát. Doufám že s Přítočnem bude náš výkon lepší a vyhrajeme,“ hodnotil zápas trenér Pozdně Martin Janda.

arrow_left Předchozí
1/6
Další arrow_right