1/6

Jedomělice – Tuchlovice B 2:0 (2:0)

Favorit svou roli zvládl, rozhodující náskok 2:0 si vytvořil už v první části, kdy byl lepší. Nejdřív trefil z hranice vápna odražený míč Nedvěd tak dobře, že skončil přesně u tyče, přitom šlo o skutečně těžký kop přes chumel hráčů. Pak se Jedo podařila krásná kombinace a náběhy v plné rychlosti a Milfait uklidil už do prázdné dokonalou přihrávku Radošinského na 2:0.

Po přestávce domácí trochu vadli a hosté, kteří přijeli s kvalitní sestavou, je zmáčkli. Bez střelce Jaroše však ne a ne dát gól, a tak odjeli od chmelnic pod haldu s prázdnou.

„Hodinu hry jsme drželi zápas pevně v rukách, ale chybělo nám zase pár hráčů, s čímž jsme se sice vypořádali tentokrát lépe než před týdnem, přesto jsme od 70. minuty trochu tahali nohy a zalezli. A měli jsme tam dvakrát i trochu štěstí. Jsme rádi, že máme čtyři body náskok a uvidíme, co se v dlouhé pauze stane a nestane. Budeme se těšit na jaro, snad nás to bude všechny v okrese dál bavit,“ hodnotil zápas i podzim hrající kouč Jedomělic Martin Janda.

close Jedomělice slaví titul podzimního půlmistra info Zdroj: Sokol Jedomělice zoom_in Jedomělice slaví titul podzimního půlmistra

loading
arrow_left Předchozí
1/6
Další arrow_right