1/6

Olovnice – Velké Přítočno 2:0

Domácí jasně přehráli aspiranta na postup a zároveň tým, který v minulém kole přehrál doma lídra z Jedomělic. Želva se už kvůli tomu připravila hodně zodpovědně, skvěle jí zahrála celá čtyřčlenná obrana v čele se stopery Nídrem a Perglerem, ze zimního spánku se prý probral brankář Prosický. „Byl fantastický, takhle přesně ho chceme, ale dobře hrálo celé mužstvo. Ale defenziva vynikla, na tu jsme vsadili a nepustili Přítočno do žádné větší šance,“ hlásil tahoun týmu Petr Putz.

Jeho tým dal brzy dvě branky a obě hodně podobné. Stoper Nídr pokaždé vypálil, brankář Přítočna Rylko pokusy jen vyplácl a pokaždé k nohám domácích. Ocásek a Vorlíček doklepli do sítě a výsledek se už nezměnil, protože po obrátce se hosté marně snažili a domácí kazili nadějné brejky.

V 77. minutě dostal druhou žlutou kartu přítočenský útočník Matyáš Holas a musel pod sprchy. Paradoxně byl vyloučen už v podzimním vzájemném mači těchto mužstev! A ještě jedna perlička: kartami byli načatí spíš domácí, za první půlhodinku chytili od sudího Nykla hned čtyři. Ve zbytku duelu se dovedli zklidnit a dohráli v jedenácti.

Přítočenský trenér Roman Pavelec tentokrát jen stroze ucedil: „Na tenhle zápas musíme rychle zapomenout.“

arrow_left Předchozí
1/6
Další arrow_right