1/6

Velvary B – Jedomělice 2:1 (1:1)

Oba týmy nastoupily ve zdecimované sestavě bez pěti hráčů základu. Lépe se s tím popasovali domácí, jimž pomohli dorostenci. A na rychlé umělce jim hra šla. Vedly ale Jedo, kdy po chybě utekl Zahradník. Vzápětí to mohlo být 0:2 po šanci ex-velvarského Marka Radošinského. Ale možná nejlepší hráč hostů v utkání nechal vyniknout skvělého brankáře Holuba.

Následně po rohu vyrovnal Hirni a ve druhém poločase přišel rozhodující moment v 57. kdy hosté nechali na vápně volného Mikše, ten se pohodlně otočil s míčem a bouchl ho do šibenice. Lídra tabulky ještě mohl vyrovnat, jenže hrající kouč Janda velkou šanci spálil. „Bohužel jsme to nedal, ale jedeme dál, doma na klasické trávě budeme lepší. Tady nám rychlá umělá tráva nedělala dobře,“ řekl Martin Janda, a soka sportovně pochválil. „Snažili jsme se, bojovali, nicméně mladý tým Velvar nás překvapil, byli rychlí, důrazní, k ničemu nás pořádně nepustili. Zaslouženě vyhráli,“ uznal Janda.

Domácí Radek Šmíd byl rád, že i náhradníci ukázali, jak kvalitně jsou schopní zahrát. „Zápas byl vyrovnaný, ale i fotbalový a ke kvalitě přispěli i dobří rozhodčí (Chrapo – Hudera, Fiala). Nám se to povedlo, kluci podali dobrý výkon a velmi dobrého soupeře, který nevede tabulku náhodou, porazili,“ byl rád Radek Šmíd.

Fotogalerie: Okresní přebor: béčko Velvar nečekaně porazilo vedoucí Jedomělice

loading
arrow_left Předchozí
1/6
Další arrow_right