Pomohly mu Lidice, které obraly o dva body Švermov, neuspěla ani Černuc, již po vzájemném utkání vystřídala na třetí příčce Pozdeň. Kladenské derby vyznělo po přestávce pro Novo, které vyhrálo počtvrté v řadě. Rozstřel ve Zlonicích vyzněl pro Kročehlavy. Penalty rozhodovaly také na Zichovci, kde se v duelu potřebných nováčků víc zadařilo Buštěhradu. Třetí z noviců Zvoleněves prohrál v Brandýsku.

LIDICE – ŠVERMOV 4:3 pk

Souboj nejlepších střelců soutěže vyzněl pro zkušenějšího Falouta, který porazil mladého Šimůnka 3:2. V tabulce kanonýrů na něj ztrácí s třinácti zásahy jeden gól. Otázka je, o kolik svůj účet ještě rozšíří, protože ho v brzké době čeká operace kolena.

Utkání odehrál až potom, co podlehl naléhání kouče. O to víc je jeho hattrick cennější. Zakončil ho po hodině hry (3:1). Baník pak během osmi minut vyrovnal, přičemž domácí měli dojem, že v té době se soudce, jenž hraje za staré pány Švermova, přikláněl na jeho stranu. Penalta byla vážně přísná

Krásnou hlášku předvedla jedna z nejmladších účastnic zápasu, která se svého tatínka bezelstně zeptala: "Tati, tady hrajou i dědečkové?"

Možná myslela i Michala Puverleho. Srdcaře, který už ukončil kariéru, ale když mu zavolali, že prostě potřebují píchnout, vyrazil. "Co jsem měl dělat, když volal Jarda (trenér Topka) a požádal o pomoc… I jako dědečkové jsme pěkně provětrali Švermováky, kteří si k nám přijeli pro tři body," smál se borec, který si po čase opět zahrál proti Šimůnkovi, tomu nejmladšímu. "Na Kablovce jsem kopal s jeho dědou a pak i tátou," připomněl Puverle.

Tuchlovice - Libiš 4:3, domácí se zachránili.
Tuchlovice otočily hektické derby