V A skupině třetí třídy skončila většina duelů jasným výsledkem. Neplatilo to o vedoucích Tuchlovicích, které se proti čistému béčku Libušína nadřely. Hostům opět výborně zachytal Koco, s ním v bráně budou získávat body i dál. Dva góly ale přece jen mladý strážce svatyně dostal. Jeden od Martina Vaigla, jenž skóroval i za áčko v krajském přeboru. Už jsme ho před časem chválili a musíme znovu, není to už totiž žádný zajíc.

Druhé Bratronice měly těžšího soka, ale Slavoj Kladno B porazily jasně 4:1. Tentokrát dorazil Mošnička a dal hned dvě branky. Hosté nuceně střídali gólmana Krumpholce.

Střelnici si otevřely celky Buštěhradu, Velké Dobré B a Slovanu Kladno. Tomu vzdorovala Běleč hodinu hry, ale pak se sesypala a ani robinsonády brankáře Šnobla ji nemohly spasit. Ten už pak tak hartusil, že jeho kamarádi přece jen trochu přidali, ale debakl neodvrátil ani Ozzy. Samozřejmě nejde o rockovou hvězdu, ale o jejího bělečského dvojníka Miroslava Tyburce, jehož IronMani v zeleném v závěru přemluvili, aby šel na plac.

Fotogalerie: III. tř. sk. A: Stochov schytal debakl na Buštěhradě, Slovan nešetřil Běleč

Doberská mašina nešetřila tentokrát darebný Braškov B a Buštěhrad nedal šanci Stochovu. Hřebeč začala díky dvěma trefám Faktora proti Žehrovicím také drtivě, ale pak nohu z plynu ubrala, šance neproměňovala a hosté prohráli s hlavou nahoře 1:3.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Senzací skupiny B je výhra Pcher nad čtvrtými Dřetovicemi 3:1. Týden po výprasku ve Zvoleněvsi šel pcherský outsider do sebe i díky důrazné promluvě v kabině, kterou vedl vedoucí týmu Martin Novák. Na hřišti pak domácí od první minuty ukazovali odhodlání. Hosté sice působili herně dobře, ale před obranu řízenou Zdeňkem Radou se nemohli dostat a naopak domácí šance proměňovali. První Filip Trung (později se ke smůle Pcher zranil), po pauze pak dvakrát Petr "Guma" Malý. Hosté jen korigovali a senzace byla na světě.

„Předvedli jsme konečně výkon, který se musel líbit. První půlku byli sice hosté lepší, ale naše obrana fungovala perfektně. Druhý poločas jsme odehráli výborně a téměř do ničeho jsme soupeře nepustili,“ komentoval po utkání druhý z pcherských lodivodů Martin Juklíček.

Vedoucí Olovnice vyhrála v Tuřanech dvěma góly Petra Putze, ale oslnivý výkon nepodala. Zásadní byl střet brankáře Tuřan Jana Břížďaly s rozhodčím Tomášem Poncarem. Břížďala během pár minut v závěru prvního poločasu dvakrát rozhodčího napadl. První žlutá padla za klasické: Co to pískáš? a druhá za zakopnutí balonu. V tomto případě 1+1 neznamená 2, ale red card a předčasná jízdenka do sprchy plné teplé vody.

Čeká ho tedy disciplinárka, ale určitě ne trest, jaký dostal otvovický snajpr Jiří Valtr, který před týdnem napadl rozhodčího Nykla ostřeji a dostal za to stopku na sedm měsíců. Jak moc týmu bude chybět, se ukázalo už o víkendu, kdy jeho tým prohrál těsně bitvu se Zvoleněvsí 1:2. Naopak Slavoji se teď daří, tabulkou stoupá a právě svému sokovi odskočil už na sedm bodů.

Gól Slovanu Kladno nečekaně neplatil, rozhodčí viděl faul | Video: Deník/ Rudolf Muzika

Knovízi, která rovněž přišla kvůli trestu o oporu - Radek Duda dostal 3 zápasy - doma proti Dubí zlomila vaz 62. minuta. Lunger ji dostal do hry snížením na 1:2, ale po rozehrání okamžitě skóroval hostující Bořík a jeho druhá trefa v utkání byla zlomová.

Největší drama sledoval stadionek v Zichovci, kde domácí na první branku Blevic odpověděli dvěma trefami, ale vedení neudrželi a nakonec ani remízu. Postarali se o to během několika minut Sklenička a Šerák.

Když neuměřický Jan Zavadil snížil v utkání proti Žižicím v 75. minutě na 2:3, vypadalo to, že by super překvápko nemuselo viset úplně vysoko. Ale pak favorit rychle zabral a třemi góly do sítě posledního celku tabulky vše jistil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Kačice zazářila sedmi kousky

Chybí ještě čtvrtá třída, kde vedoucí Brandýsek nezaváhal, ale šokovala Kačice, které doma jindy silnou Slatinu deklasovala 7:2!

V dresu Pleteného Újezda byl zase vidět Matěj Stůj. Minule vyloučený, ale na disciplinárce vykoupený, zase rychle chytil žlutou kartu, jenže pak se mírnil a aktivitu napřel správným směrem - dal první gól svého týmu a nasměroval svou partu k výhře 3:0 v Pozdni.

Nejvíc se bavili diváci v Hrdlívě, kde béčko překopalo hosty ze Zákolan 5:4. A derby Družec - Doksy? Tam Deník na chvíli zavítal, speciální článek se chystá.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...