Derby ve Stehelčevsi bylo kvalitou a průběhem ozdobou ročníku. Po vyloučení domácího Skořepy, měly všechny trumfy v rukách Dřetovice, které v té době vedly 2:0. Domácí se ale semkli. Zásluhou výborného Hafenrichtera minutu před koncem vyrovnali a v nastavení Krejčím strhli na svoji stranu všechny body! Poslední dvě branky obdrželi hosté po ČK Yavorskyymu.

Žižice v Pozdni dominovaly do stavu 3:0. Potom polevily a pustily domácí do hry. Nakonec bylo z jasného utkání docela drama.

Koleč měla klíčového hráče v Šulcovi. Mladý záložník připravil dva góly Mladému a sám v závěru pojistil výhru nad Pcherami. Ty se představily jako nepříjemný protivník, který může litovat hrubky před druhým obdrženým gólem.

Fotbalová příprava Slaný (v bílém) - Brozany. Vpravo zkušený Šmidrkal.
Po třech výhrách nečekaný pád na hřišti posledního

Zvoleněves hrála od stavu 2:0 proti devíti Blevickým, kterým byli po půlhodině vyloučeni Pohořal a červenou zaskočený veterán Tůma. Domácí přesilovku využili dokonale, sokovi naložili desítku, přičemž si dovolili luxus – po hodině poslali na plac naráz pět nových hráčů!

Hrdlívu patřil v Knovízi, kde se hrál vzhledem k podmínkám dobrý fotbal, první poločas. Ještě do půle však ztratil dvoubrankový náskok, aby v remízovém utkání podlehl šťastnou brankou soupeře, když se balon odrazil do sítě od Radka.

Po debaklu v Otovicích nastoupil Zichovec v kompletní sestavě. Nejvíc se prosadil exdivizionář Kroutil, který pokořil Tuřany dvěma zásahy. Domácí podali jednoznačně nejlepší výkon podzimu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...