Derby v Tuchlovicích se hrálo od podlahy. Domácí častěji drželi míč, na šance ale bylo utkání vyrovnané. V závěru byli blíže k výhře domácí, kteří měli několik zajímavých standardek. O bonusovém bodu pro Žehrovice rozhodla sedmá série penalt.

Střet syna a otce Nedvědových se odehrával ve Lhotě, kde se v základní hrací době netěšil z gólu ani jeden tým. Domácím to moc nešlo ani v rozstřelu, když pouze jednou překonali Kohouta, který dvakrát zazářil. O něco spokojenější tak byl starší Nedvěd, přičemž při penaltách uspěli oba a oba poslali balon do stejného místa. Favorizovaným hostům scházel kanonýr Mošnička.

Ex-ligový Josef Brodský byl nejlepším hráčem na hřišti
B třídu: Úleva v Přítočně, derby pro Jedomělice

Přítočno sahalo v Dubí po prvních bodech a přišlo o ně až v posledních minutách zápasu. Poločas nad matným soupeřem vyhrálo 2:0 a příznivý stav podtržený kvalitní defenzivou drželo až do 87. minuty, kdy vyrovnal Radek Duda. Ve zbývajícím čase dokonal hattrick dvěma zásahy kanonýr Nachtigal.

Na Dobré se nehrál pěkný fotbal, s Kačicí to byl spíš boj, z kterého vyšli vítězně šťastnější domácí, jimž pojistil body až minutu před koncem Stolár.

Nečekaně jednoznačnou záležitostí bylo malé derby a souboj nováčků zároveň ve Svinařově, kde domácí začali duel s Třebichovicemi vyloženě v kvapíkovém tempu. Za třiadvacet minut nastříleli pět branek a bylo po utkání. Hattrickem se blýskl Kasík.

Kladenská Sparta si opět nezahrála. Na kontě má jen dvě utkání. Teď ve Hřebči nebylo způsobilé hřiště. Dohrávat by se mělo 27. září. Ve Svinařově nastoupí 28. října a termín zápasu s Velkou Dobrou doposud není určený.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...