Kačice dostala od Slavoje po roce opět deset branek, teď však víc zlobila a mohla litovat, že pro lepší výsledek nevyužila některé z pěti šancí. Favorit byl logicky lepší. Čtyřmi góly se blýskl Zieber.

V Přítočně se hrálo na jednu branku, Běleč o jasné výhře rozhodla už v první půli (0:5). Ve druhé přidala další dva góly. Hattricky si připsali Diviš s F. Trousilem.

V Třebichovicích dlouho vládly Bratronice. Když ale snajpr Mošnička dokončil hattrick, nečekaně převzali otěže zápasu domácí, kteří soupeři zle zatápěli.

Výsledkem jejich sympatické snahy byla dvě snížení na konečný dvoubrankový rozdíl.

TJ Sokol Lidice - TJ SOKOL VRANÝ 2:5 (1:1), OP Kladno, 5. 9. 2020
Okresní přebor: Brandýsek zlomil prokletí

Svinařov vyhrál v Žehrovicích první půli. Zásah Kasíka však byl málo. Domácím stačil desetiminutový úsek k tříbrankovému obratu.

Překvapivou výhru Dubí na Spartě režírovali dva vyhlášení střelci. Nachtigal a Duda nasázeli po třech brankách, přičemž druhý z nich stihl čistý hattrick za sedm minut! A jaký! Třikrát totiž přehodil brankáře Eclera! Domácím nebylo nic platné, že častěji drželi balon.

Ve Hřebči padaly góly až po pauze, kdy domácí mladík Urban nasázel do sítě Lhoty hattrick. Poslední branku vstřelil v samotném závěru, kdy už byli hosté v devíti.

Karanténa v Tuchlovicích zrušila i zápas s Dobrou.

Martin Fenin v akci
Sedmnáct minut a ven. Fenin poslal soupeře k zemi, musel ze hřiště

Sparta Kl. – Dubí 2:7 (1:1; 20. Svoboda, 57. Pírka – 11., 47., 56. Nachtigal, 73. Říha, 78., 84., 85. Duda), V. Přítočno B – Běleč 0:7 (0:5; 19., 24., 39. Trousil F., 36., 53., 70. Diviš, 39. Bureš, 42. Hejda), Kačice – Slavoj Kl. 1:10 (0:4; 73. Heller – 9., 17., 20., 80. Zieber, 29., 67., Rouček, 69. Šach, 72., 75, Vašek, 83. Tichý), Třebichovice – Bratronice 2:4 (0:1; 60. Mračko, 81. Mutl – 29., 46., 55. Mošnička, 73. Nedvěd; čk: 0 – 90. Tesař), Hřebeč B – Lhota B 4:2 (0:0; 54., 77., 90. Urban E., 85. Svítek – 71. Moc, 72. Zahrádka; čk: 0 – 87. Kopačinský, 88. Horák), K. Žehrovice – Svinařov 3:1 ( 0:1; 49. Olič, 57., 58. Husárik – 40. Kasík), Tuchlovice B – V. Dobrá B odl.