Kluby se sejdou za přísných zdravotnických a organizačních povinností v hlavní aule kladenského Kokosu v 10 hodin, za každý klub maximálně jeden zástupce s volebním hlasem.

O post předsedy se utkají už dlouho známá jména, kdy obhajovat funkci bude dlouholetý šéf OFS Kladno a ligový rozhodčí Petr Blažej, a proti němu se postaví někdejší výborný hráč Velké Dobré a později předseda Baníku Švermov David Nedvěd, který je tváří F(evoluce).

Do výkonného výboru OFS Kladno však podalo žádost více nováčků i zkušených bardů.

Dětský den Baník Švermov spojil s otevřením kabin. Předseda klubu David Nedvěd
Novým kandidátem na šéfa kladenského fotbalu je David Nedvěd

Zatímco dosavadní místopředseda VV a šéf komise rozhodčích Adam Kindl svou kandidaturu minulý týden stáhl, někteří dosavadní členové VV budou kandidovat znovu: zkušení borci a znalci legislativy Jan Zatloukal z Kolče, František Červenka z Kladna, přítočenský šéf disciplinárky Ivo Janoušek nebo předseda SK Slaný Zdeněk Hořejší už pro fotbal na nejnižší úrovni udělali v životě skutečně hodně, stejně jako třeba brankář a rozhodčí Martin Cílek, dosavadní sekretář Ondřej Ježek, ex-ligový borec Miroslav Bubeník na Dobré, nebo finanční expert Petr Slánský, další kandidáti dosud vykovávali spíše klubové funkce.

Kandiduje například předseda Slovanu Velvary David Vedral, jenž spoluvytvořil aktuálně nejsilnější A mužstvo v okrese, za stále největší klub okresu SK Kladno je ve hře pořád mladý, ale už zkušený šéftrenér mládeže Jakub Andrýsek, Lhota navrhnula svého nedávného velezkušeného trenéra áčka Petra Caise, Doksy svého předsedu Marka Maříka, který ve svém klubu také udělal spoustu skvělé práce. Tradiční klub Kročehlav reprezentuje jejich předseda Jiří Zábranský. Za Velké Přítočno je tady kromě už zmíněného Iva Janouška ještě šéf Jaroslav Hráský, někdejší hráčský buldok, který malý klub pomohl jako předseda dostat až do kraje. Doplňme ještě nejsilnějšího muže z vedení SK Hřebeč Štěpána Sádeckého, jehož klub je aktuálně nejsilnějším z Kladenska v krajském přeboru.

V neděli dopoledne to bude v Kokosu každopádně hodně zajímavé.

OFICIÁLNĚ PODANÁ KANDIDATURA NA FUNKCE OFS KLADNO KE DNI 28.2.2021

PŘEDSEDA:

1) Petr Blažej
2) David Nedvěd

ČLEN VV:

1) David Vedral

2) František Červenka

3) Ivo Janoušek

4) Jakub Andrýsek

5) Jan Zatloukal

6) Jaroslav Hráský

7) Jiří Zábranský

8) Marek Mařík

9) Martin Cílek

10) Miroslav Bubeník

11) Ondřej Ježek

12) Petr Cais

13) Petr Slánský

14) Štěpán Sádecký

15) Zdeněk Hořejší

RK (revizní komise):

1) Jindřich Chocholatý

2) Martin Šimáček

3) Jozef Janík

Petr Blažej
Předseda OFS Blažej má protikandidáta. Ale svou práci hájí

Dětský den Baník Švermov spojil s otevřením kabin. Předseda klubu David Nedvěd
Fotbalový volební boj na Kladensku ovlivňuje anonymní útok