Rouček, Procházka, Mošnička, na ty je spoleh

Třetí třída A přinesla překvapení v podobě výhry béčka Braškova nad rezervou Přítočna. Hostující áčko mělo volno, naopak domácí souběh, přesto vyhrálo 4:2. Hosty nastartovali až za stavu 3:0 prověření střelci Holeček s Jíchou, ale bylo pozdě. Placák v závěru pečetil cenný zisk Braškova – bývalé Sparty.

To lídr tabulky Slavoj Kladno se v Kačici netrápil, i když měl jediného střelce. Tomáš Rouček obstaral vše důležité a čtyřmi trefami zařídil triumf 4:0.

Hrála se také dvě derbíčka. To v Žehrovicích jasně ovládli sousedé z Tuchlovic, kteří si půjčili znatelné opory z áčka. Brankář Šimek byl zdí a Šimon Procházka, jenž předtím málem zachránil A týmu bod ve Hřebči, nasázel hattrick. Výsledek opět 4:0.

Vyrovnané to naopak bylo ve Lhotě, kde šla Běleč brzy do vedení, když si odražený míč našel Richard Šálený a střelou k tyči překonal gólmana Kučeru. Ten měl po celý zápas daleko více práce, než jeho protějšek - nestárnoucí Vojta Bureš. Ani jeden už ale neinkasovali, navíc právě zaskakující brankář hostí předvedl v poslední vteřině zákrok zápasu, když se v tutové šanci vrhl pod nohy jednoho z početného zastoupení dorostenců v domácí sestavě a zachránil Bělči cennou výhru 1:0.

Slaví rovněž Bratronice, Hřebeč B přejely 6:1. Domácí sehráli povedený zápas. I když v poli byla hra vyrovnaná, před brankou dominovali, stříleli hezké góly – hlavně autor hattricku Roman Mošnička. A ke konci zápasu je podržel dobře chytající brankář Kohout.

Zvoleněves zničila vyloučení

Ve skupině B vedoucí Hrdlív nedominoval proti Kolči jako v létě, ale i tak vyhrál v pohodě 4:0. Dan Nový dal tři branky a prostřílel se do čela tabulky kanonýrů (má 21 tref), kde vystřídal dřetovického Younese El Moktaryho. Ten dal „jen“ dva fíky Zvoleněvsi, která odjížděla pěkně naštvaná, dohrávala totiž v devíti. Bez prvního červeného Maráka hrála už od 35. minuty, přesto dvacet minut před koncem srovnala. Ale přišla další redka pro Merchuka a v devíti už obranný val povolil - 4:2.

Jediný gól Dobroczanyho stačil k výhře Stehelčevsi proti Otvovicím a domácí se tak udrželi u čela tabulky.

Překvapením kola je výhra Pcher 3:2 nad Tuřany. První krůček k záchraně udělali domácí i díky dvěma trefám svého odchovance Zdeňka Rady, který roky hrál za SK Kladno.

Knovíz sice po pauze nasadila nestárnoucího Dušana Lungera, který bleskově vyrovnal ztrátu proti Zichovci, ten si ale nakonec tři body odvezl, když rychlou odpověď našel Ondřej Vébr a přidal se ještě Červenka.

V Žižicích kopala obě mužstva penaltu, Neuměřice i díky tomu urvaly bodík. V následném rozstřelu už proměnily proti gólmanovi Černému jedinou pětku a tak prémie zůstala doma.

Čtyři fíky Tůmy i Burleho

Ve čtvrté třídě využilo béčko Pozdně pauzy první Olovnice a dostihlo ji v čele tabulky výhrou 5:2 nad Slatinou. Pozdeň měla silnou sestavu a M. Štěpánek s Hotovým potvrdili dvěma trefami svoje kvality. Slatině se čelo dost vzdaluje…

Stejně je na tom Slavoj Kladno B, který posledním Neuměřicím B nasolil 13 branek, čtyři dal někdejší třetiligový borec Kablovky a Lokotky Marek Tůma.

V nejatraktivnějším střetnutí vyrovnaly Zákolany na Stochově v 63. minutě Noskem na 5:5 (hráč tak dovršil hattrick), ale domácí hrající o postup pak znovu šlápli na plyn a utekli na 8:5. Zkušený Dan Burle dal čtyři kousky, ale dva z penalt.

Odplata za sobotu se povedla Černuci. Zatímco áčko v Družci padlo 0:5, v bitvě béček byli lepší hosté a berou tři body za výhru 3:1.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...