Pohledný zápas (byl to fotbal, ne "kopaná") se spoustou šancí skončil 4:4. Přestože Dobrá vedla 2:0, 3:1 a 4:2, nakonec je remíza asi spravedlivá.

Za zmínku stojí výkon brankáře Velké Dobré Davida Švejdy, který předvedl několik důležitých zákroků a nakonec vychytal penalty. Chytil první dvě. Vidět byl i Jiří Váňa, který minulý čtvrtek oslavil 40. narozeniny. Připravil jeden z gólů.

A další perličky ze třetí třídy? Buštěhradský Václav Rudolecký kopal v Žehrovicích tři penalty (sudí Dachovský se s domácími nepáral) a všechny proměnil! Rudolecký přidal ještě jeden gól, na rozlučce to měl asi chudák dost drahé.

Také Slavoj B měl střelce velkého kalibru, předseda Petr Kovář dal proti Bělči tři góly. Ten to má ale na rozdíl od Rudoleckého drahé každý týden…

Oslava 110. výročí založení Slovanu Dubí se povedla, zahrála si i stará garda.
Dubí slavilo, na plac musely staré pasty. Mafie střelců překonala i Olovnici

Slovan jen zíral, jak mu sype rezerva Hřebče jeden gól za druhým: 9. minuta a 0:3.

Ve skupině B zazářily v závěru Žižice výhrou 5:0 nad Dřetovicemi, Tomáš Kubala zaznamenal tři góly.

Tradiční derbíčko Pchery - Knovíz na jaře vylepšených týmů nečekaně nepřineslo ani jediný gól. Tomáš Nykl a Martin Kostka s sebou mrskali v brankách jako nějací Kurtoázové, zejména tedy Nykl, protože Knovíz byla lepší a měl víc šancí. Ale vylámala si zuby i v penaltách, a tak slaví Pchery.

Fotbalová Olovnice slaví - porazila Stehelčeves a bez ztráty bodu ovládla III. třídu B.
Doutníky, dýmovnice, poháry. Olovnice slavila postup bez jediné ztráty

Deváté místo uhájily Tuřany na horké půdě Otvovic. Ač hosté nehráli na jaře kdovíjak, teď byli nebezpeční a proměňovali šance - 2:5.

Před absentující Blevice se pak na šestou příčku nasoukala na posledních chvíli Zvoleněves, o jejíž výhře nad posledními Neuměřicemi nikdo nepochyboval. Bylo z toho osm gólů a pohodě stovky diváků stadionu Slavoje.

SK Pchery.SK Pchery.Zdroj: Kateřina Petráňová


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...