Blízko měly k třem bodům Blevice. Ve Stehelčevsi dvakrát vedly a o plný zisk přišly až v nastavení, kdy domácí ze správně nařízené desítky vyrovnali. Stehelčevsi se vyplatilo vytažení stopera Donovala dopředu. Na první gól přihrál Hafenrichterovi a pak proměnil zmíněnou desítku. Domácím scházel zraněný střelec Skořepa.

Otvovická stará garda opět potvrdila, že na kolonce věk v okresních soutěžích pramálo záleží. Potom, co loupila ve Stehelčevsi, si vyšlápla i na dalšího z favoritů. Tři body si odvezla ze Zvoleněvsi, kde ji dvěma rychlými góly nastartoval Kuboušek. Šikovné domácí mládí sice srovnalo, přelom poločasů ale rozhodl o výhře hostů. Pomohl jim výborný brankář Petřina, který za 4:2 lapil penaltu.

Fotbal, ilustrační fotografie.
Rodinný střet těsně vyzněl pro tátu

Šok zažila Koleč. Ještě tři minuty před koncem souboje se Žižicemi brala tři body, hosté ale měli super druhou půli a závěr zápasu. Svoji převahu přetavili v parádní Hrdličkovo snížení, vyrovnání Kubaly a vzápětí rozhodující trefu Císaře. Vítězové věří, že nastavenou laťku z posledních kol udrží.

V Knovízi byly mírně lepší Tuřany, které v rozstřelu braly zasloužený bonusový bod. Penalty zařídil čtyři minuty před koncem domácí Valer gólem na 3:3. Knovízi se zranil chvíli před koncem brankář Vaněk, jehož do rozstřelu nahradil z pole Novák. I proto byli domácí s bodem spokojení.

V Pozdni se činili hrdlívští Vondrákové. Otec vstřelil první dvě branky svého týmu, přičemž byl střídaný mladším synem, který prvním dotykem s míčem upravil na 3:0. Nakonec se prosadila i nová tvář hostů. Ve své premiéře uzavřel skóre Ukrajinec Zheludkov.

Utkání Zichovec – Neuměřice se nehrálo. Domácí měli hřiště pod vodou a s předstihem požádali soupeře o odložení zápasu.