Třetí Libušín vyhrál divoké utkání ve Zlonicích, kde mimo jiné padlo pět červených karet! Novo Kladno uspělo na půdě Černuce, která společně s dalšími třemi celky čeká na první bodový zápis.

Zdatně si vede Buštěhrad. Po penaltové výhře v Kročehlavech doma předčil Brandýsek. Velvary roznesly Vraný, které i v druhém venkovním utkání obdrželo sedm branek. A nakonec Pozdeň otočila souboj s Kročehlavy. Famózní byl kousek Petra Štěpánka.

ZLONICE – LIBUŠÍN B 2:3

Pět gólů, tři pokutové kopy (1:2), jedenáct žlutých (8:3) a navrch pět červených (3:2), to je sumář duelu, jejž skončil možná nečekaným úspěchem hostů, kteří přijeli s víceméně čistokrevným béčkem. Utkání se hrálo v poklidu do stavu 0:2, který určil z penalty kapitán hostů Kopřiva.

Pět minut potom padla na zlonické straně první červená.

Pravý karetní masakr však přišel po deseti minutách, kdy se po Kopřivově přišlápnutí Demetera rozhořely emoce, které plály až do konce utkání. Naráz putovali předčasně do kabin tři borci (1:2) a později ještě jeden zlonický. Hosté posléze přidali třetí branku, ale vyhráno zdaleka neměli. Demeter totiž v závěru dvěma brankami koncovku zdramatizoval, přičemž druhou zaznamenal v nastavení z desítky. A to se ještě domácí dožadovali dalšího pokutového kopu!

BUŠTĚHRAD – BRANDÝSEK 1:3

Po velmi vyrovnané první části solidního utkání měli mírně navrch domácí, ale na začátku druhé půle dvakrát děkovali brankáři Karáskovi, který zneškodnil dvě obří šance. Na ukazateli byl stav 2:1. Pak se za surový zákrok nechal vyloučit hostující Tesař a od této chvíle plály na hřišti emoce. Domácí v přesilovce svůj náskok zvýšili druhou branou Vávry a ve zbytku utkání už měli jasně navrch, přičemž Rohla ve třech šancích odmítl buštěhradskou výhru zvýraznit.

Koleč (v modrém) doma přehrála Dřetovice těsně 2:1.
FOTO: III. třída: Tuřany neměly slitování
5. závod extraligy na ploché dráze vyhrál ve Slaném Interteam před domácí AK 3ton, Markétou Praha a Pardubicemi.
Ve Slaném vrcholí ve středu plochodrážní extraliga