První ztrátu zaznamenal Slavoj Kladno a bylo to ve Lhotě. Nesla rukopis zaskakujícího kouče a rekonvalescenta Moce, jenž těžil ze znalosti soupeře, na nějž ušil taktiku. Hráči ji na hřišti plnili a byli odměněni nečekanými dvěma body. Litovali, že inkasovali po dvou standardkách.

Dubí pozlobilo Bratronice. V úvodní části bylo o něco lepší a také ji vyhrálo. Po obrátce převzali otěže pevně do rukou hosté. Joukl dvěma góly stav otočil a ve finále Mošnička hlavou určil konečný výsledek.

Svinařov nečekaně nebyl Bělči těžkým protivníkem. Ta měla po celých devadesát minut zápas pod kontrolou, přestože se domácím třikrát podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Za hosty si čistý hattrick připsal nestárnoucí snajpr Diviš, dvakrát se trefil další jejich šutér – F. Trousil.

Sokol Hostouň - Povltavská FA 2:1 (1:1), ČFL, 4.10. 2020
Plavšić i další hvězdy. Sparta s nimi zlomila Hostouň po obrátce

Derby v Tuchlovicích mělo jednoznačného vítěze. Nejvýrazněji se pod výhru nad poslední Kačicí podepsal třígólový Novotný.

Ještě výrazněji vyhrála Hřebeč, na jejíž trávníku tentokrát zklamaly Třebichovice. Sice srovnaly Novým na 2:2, pak už však mířili do černého pouze a jen domácí. Hattrick zaznamenal mladý Mentberger.

Do sestavy Přítočna se vrátil Jícha, který stejně jako před týdnem pomohl dvěma góly k penaltovému rozstřelu. Na Dobré je jeho tým opět zvládl a dokonce stejně divokým poměrem jako v minulém utkání. Shodný byl i výsledek po devadesáti minutách!


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...