Slovan nastartoval kadeřník,
Doberáci trumfli i svoje áčko

Po incidentu v derby s Novem se nálada fotbalového Slovanu přestěhovala z Rovníkové Guiney někam na Špicberky, ale ledy už zase tajou! Kladeňáci se dokonce při triumfu na Buštěhradu 2:0 obešli bez elitního střelce Ráce, když mladý tým výborně dirigovali mazáci Hejduk s Hvězdou. Opět skóroval i navrátilec z SK Kladno, Tung Fedorišin. Mimochodem šikovný kadeřník zastřihl obraně domácích kotletky jedním gólem a výborným výkonem. Vítězný gól ale patří Martinu Kotěrovi.

Výborně hraje také Novo Kladno, naopak Bratronice potvrdily, že od derby s Bělčí v pohodě nejsou a tentokrát padly doma 1:5. Jasné to bylo na Slavoji, kde béčko nemělo nárok na rezervu Hřebče. Stuchlý, jehož svalnaté postavy by se lekli snad i hokejoví Kanadýři, se připomněl hattrickem.

Ještě větší střelnici si otevřela Velká Dobrá B. Její hráči evidentně chtěli trumfnout áčko, které v sobotu přejelo Švermov 10:0. A povedlo se, Stochov si odvezl příděl 12:1. O jeho destrukci se postarali zástupci dvou generací: veterán Jura Stolár dal čtyři góly, talentovaný Vojta Křiváček hattrick.

Hezké utkání sledovali diváci v Žehrovicích, kde domácí proti béčku Braškova stáhli manko 1:3, ale po hodině hry neuhlídali dvě rychlé akce hostů a Šalamoun se Šarochou zajistili Braškovu výhru 5:3.

Drama viděl i stadion v Pleteném Újezdu, kde Libušín B vyrovnal v úplném závěru na 1:1 a v penaltovém souboji brankářů mladý Baníkovec Koco překonal zkušeného Šímu - tátu kanonýra SK Kladno Dominika. Nebo spíš selhali střelci Meteoru?

Žižická série nekončí, ani ta Eichlerova

Ve skupině B si dvoubodový náskok v čele drží Žižice, navíc mají o zápas méně než druhé Klobuky. Lídr nezaváhal na půdě Knovíze, kde po hattricku Tomáše Bělohradského vyhrál 5:1. Za zmínku stojí opět i další Tomáš – kapitán Eichler. Ten skóroval už ve dvanácti zápasech v řadě! Za tu dobu nastřílel 15 gólů, naposledy ho udrželo na uzdě Dubí loni 30. září. Mimochodem Žižice prohrály naposledy týden předtím ve Zvoleněvsi (23.9.), od té doby je obraly o bodík jen Pchery, které tehdy favorit zle podcenil.

To Klobuky v žádném případě Pchery nepodceňovaly a vyhrály u nich před slušnou návštěvou víc než stovky fanoušků 4:1. Pcherské komando definitivně zlomil v nástupu do druhého dějství Liška.

Dramatický zápas se čekal v Zichovci, což se potvrdilo. Hostům ze Zvoleněvsi vyšel nástup do druhé části, kde Novák a Rákos pálili do černého a jejich góly značily tři bodíky.

Dřetovice otočily duel v Tuřanech, kde na první branku domácích odpověděly nakonec čtyřikrát. Druhý nejlepší kanonýr soutěže Jakub Šimůnek dal dvě branky, zaokrouhlil svůj účet na 30 a na vedoucího Martina Svobodu z Klobuk ztrácí tři góly.

Větší drama sehrála Stehelčeves doma se Zlonicemi, které ve druhé půli srovnaly Girgou a Havrdou na 2:2. Jenže pak jejich obrana potřetí v zápase neuhlídala Skořepu a jeho dovršený hattrick značil výhru favorita 3:2. Stejný výsledek zapsalo Dubí v Otvovicích, které v závěru po zásahu Břicháčka šlapaly na plyn a sahaly po vyrovnání.

Černučtí kluci to lídrovi nijak neusnadnili,
ex-ligová dvojka sejmula Švermov

Ve čtvrté třídě je Kačice zase blíž jistotě postupu, ale poznává, jak těžká to bývá cesta. Béčko Černuce k ní nepřijelo jen na výlet, ale dvakrát vedlo. Domácí bušili do obrany Viktorky, aby ji nakonec zlomili dvěma góly Zemana ze závěrečné desetiminutovky – 4:2.

Druhá Slatina to neměla proti Družci B složité, hosté měli souběh s áčkem a to je pro ně vždycky složité. Dostali osm gólů, Jaroslav Doležal vstřelil tři (8:3). Vrchní kanonýr soutěže Josef Mráz vystačil tentokrát s jednou trefou, celkem jich má 27 a na druhého Doležala pořád pohodlný náskok šesti kousků.

Třetí Vinařice přetlačily těsně a po boji rezervu Hrdlíva 2:1. Rozhodl Josef Frajman, běžela už 80. minuta.

Kvalitu čtvrté třídy překročil zápas Smečna B a Doks B. Oba celky měly kvalitní soupisku a předvedly dobrý fotbal. Smečno bylo přesnější a vyhrálo 3:1.

Překvapením kola je triumf Zákolan ve Švermově. Ex-ligoví mazáci Zachariáš s Kalinou tam zařídili pět gólů ze šesti a béčko Baníku chytilo debakl 2:6.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...