Dobrá sestava Nova sice v duelu III. třídy A na Slavoji inkasovala po pár vteřinách, ale pak brankáře Krumpholce nešetřila a nasypala do jeho sítě osm branek. Lukáš Hovorka byl nejaktivnější, trefil se čtyřikrát. Novo tak dál hraje o medaili, Slavoj B je skoro u dna tabulky.

Sestup Slavoji asi nehrozí, ale padat se letos může, i když je v soutěži jen 13 mužstev. Z přeboru totiž sestoupí čtyři kluby, po dvou do každé skupiny. V áčku je nejvíc ohrožen Stochov a Libušín, oba jasně prohrály. Ale měly to složité, Stochov hostil téměř jistého vítěze soutěže ze Hřebče (byť ten dával sestavu dohromady na poslední chvíli), Libušín B nestačil po boji v Bratronicích. Gól mu dal i Kamil Výborný, který dlouho za Libušín úspěšně kopal.

Velmi dobře hraje dál béčko Velké Dobré. Proti Bělči mělo jen tři přesné střelce, ale stačilo to na vysokou výhru 8:1. Matěj Hašek a Štěpán Menšík trefili shodně hattrick, Jura Stolár v závěru přidal dva kousky. Bude zajímavé sledovat v závěru jara duel Hřebeč B – Velká Dobrá B…

Po nějaké době zahrál výborně Buštěhrad. Doma porazil 2:0 Braškov B, který se však o víkendu soustředil hlavně na to, aby měl silnou sestavu A mužstva, které se zachraňuje v I. B třídě.

Zápas o únik ze dna tabulky se povedl Pletenému Újezdu, který vyhrál 3:1 v Žehrovicích. Rozhodla 52. minuta, kdy domácí brankář Šíma fauloval protivníka v jasné šanci, byl vyloučen a přesilovku hosté využili.

Lídra nezastavil ani Zichovec

Ve druhé skupině nezastavil hlavního adepta na postup Žižice ani Zichovec. Doma si sice brousil zuby, ale do poločasu neuhlídal hlavně Tomáše Bělohradského, který hattrickem vytvořil favoritovi náskok 1:3. Rozhodlo se hned po pauze, kdy domácí snížili na 2:3, ale vzápětí jim dal gól Peška a pak dvakrát udeřila žižická střelecká jistota Eichler – 2:6.

Na druhé Klobuky, které měly volný los, má lídr tabulky už sedmibodový náskok a v příštím kole může teoreticky slavit.

Na jaře se moc nedaří Dubí, dostává strašně moc branek. Paradoxně ve Stehelčevsi uhlídala jeho sestava Skořepu, ale o to silněji pálil mladík Dobroczányi, ten dal 4 kousky (6:1).

Výrazně rozdílné sestavy nastoupily v duelu Blevic a Zvoleněvsi. Domácí ji mají plnou třicátníků a výš, Zvoleněves a její kouč Radek Hanzlík sází na mladé kluky. Tentokrát však byla zkušenost víc a Ondřej Měkota v závěru rozradostnil Blevice – 2:1.

Pchery nemají výsledky, ale bojují v každém zápase. S Dřetovicemi díky trefám Brázdy dokonce dvakrát vedly, ale favorit – přestože si Šimůnek vzal výjimečně střelecké volno – otočil. Hlavně díky druhému střelci Veselému, jehož rozhodující trefa padla v 80. minutě.

V podobném čase střílel do černého zlonický Jakub Janoušek v Tuřanech a byla to jediná přesná trefa zápasu.

Otvovice tentokrát daly dohromady sestavu a odnesla to Knovíz, která navíc přišla po půlhodině hry o vyloučeného Liszoka. Zářil Jiří Valtr, který výhru domácích 5:1 řídit čtyřmi trefami.

Bude o víkendu Kačice slavit?

V Kačici po jasné výhře 3:0 (Pořt, Navrátil, Heller) nad Švermovem už pomalu bouchají zátky šampaňského, tým má tři kola před koncem osmibodový náskok na druhé Vinařice. Ty hostily béčko Doks, a protože právě tam odešla v minulosti řada vinařických kopáčů, byl duel docela speciální. S hosty přijel i vlastně domácí Čampulka a také ex-ligový Galbavý, ale „Vinárna“ teď šlape, v závěru prvního poločasu srovnala náskok hostů na 1:1 a po pauze kanonýr Kokarau dvěma fíky dokonal obrat.

Družecký brankář Michal Pergl už zná po víkendu každý drn hrdlívského placu, protože po sobotním duelu áčka tady odchytal také celé nedělní střetnutí béček. Tentokrát byl spokojenější, jeho tým totiž sice ztratil náskok dvou gólů, ale pak udeřil Šmatlákem potřetí.

Zákolany přijely do Brandýska pouze s 11 statečnými borci a bez ex-ligistů Kaliny a Zachariáše. Brandýsek se zrovna sešel v kvalitní sestavě a Zákolany si nakonec odvezly debakl 11:3.

Podobně dopadl zápas béček mezi Smečnem a Pozdní – 9:1. Aby ne, domácí posílili i o hlavního střelce áčka a Václav Bažo čtyřmi góly ukázal, že úroveň čtvrté třídy přesahuje o zaoceánský parník.

Černé jaro si dělá Černuc světlejším aspoň díky výkonům béčka. V Neuměřicích sice mělo namále, ještě čtvrthodiny před koncem prohrávalo, ale pak třemi trefami otočilo na 3:4. Nejvíc vidět byl autor hattricku Martin Drbal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...