Na úvod dokonce zazněly slavnostní tóny symfonické skladby Vltava od Bedřicha Smetany a stalo se tak v rámci spuštění nového zavlažování trávníku!

"Celá sobota byla fantazie. V ochozech se za celý den vystřídalo okolo tří stovek diváků," pochvaloval si jeden z organizátorů klání Petr Koten.

Vedle fotbalových mačů lákala nebývale rozsáhlá a pestrá tombola. Mezi šťastlivce putovalo přes 830 cen, přičemž po lístkách byly prodány během necelých dvou hodin.

"Tím jsme si pro další ročníky nastavili laťku hodně vysoko," dodal s úsměvem Koten a ocenil vystupování všech celků, které krásně zapadlo do uvolněné atmosféry sobotního dne.

Samotný turnaj se stal kořistí domácích fotbalistů. Cena za druhé místo putovala na Berounsko zásluhou hráčů Nižboru. Pomyslný bronz braly Zlonice a tabulku uzavřel prý nejsympatičtější celek celého klání - Knovíz, který odehrál vyrovnané partie, jen jeho gólman neměl svůj den.

Žižice - Nižbor 4:0, Zlonice 1:1, Knovíz 3:2; Nižbor - Zlonice 2:1, Knovíz 2:1; Zlonice - Knovíz 4:3.   

Pro pořádek. Zahráli si i nejstarší a nejmladší hráči FK Žižice. Staří pardálové si zahráli mezi sebou s výsledkem 1:1 a mladší žáci podlehli Pozdni 1:2.