Podobná příloha zaměřená na nejnižší patra krajských a okresních fotbalových soutěží je na trhu novinkou a nemá obdoby.

Deník touto přílohou navazuje na své tradiční fotbalové speciály, které se vždy před začátkem podzimní i jarní části věnují vyšším amatérským soutěžím – tedy úrovni od třetí ligy (ČFL a MSFL) přes divize ke krajským přeborům. „Tentokrát ale jdeme ještě níž. Až do I. B tříd a okresních soutěží,“ říká Petr Koděra, který je v Deníku zodpovědný za sportovní zpravodajství.

Koděra navíc upozornil na bonus pro předplatitele: unikátní fotbalovou přílohu je možné získat také elektronicky.

Jednak ve formě článků, k nimž mají přístup bez omezení právě pouze digitální předplatitelé, a pak také ve formátu pdf, který si můžete stáhnout ve svém uživatelském profilu. 

Kdo chce číst články, může si vybrat svůj kraj v této tabulce:

Kdo si chce stáhnout raději pdf, musí se přihlásit do svého předplatitelského účtu.

Do něj se dostanete takto:

1. Nejprve se ZDE přihlásíte přes svůj e-mail a Vámi zvolené heslo

2. Pokud jste přihlášeni, klikněte na mobilu v pravém horním rohu displeje na menu a poté ve spodní části displeje na tlačítko "Můj účet" (na desktopu se na tlačítko "Můj účet" dostanete tak, že kliknete v pravém horním rohu obrazovky na svůj profil a poté se Vám rozbalí nabídka s tímto tlačítkem)

3. Ve svém účtu pak klikněte na záložku "Speciální přílohy ke stažení"

4. Teď už stačí jen nastavit svůj "domovský" Deník (pokud jej nastavený ještě nemáte) a pak si otevřít přílohu z Vašeho kraje   

Pokud ještě nemáte své digitální předplatné, můžete si jej jednoduše pořídit. Navíc ušetříte za první měsíc, protože měsíční předplatné nyní nabízíme v akci za 1,- Kč. V praxi to znamená, že za úvodní měsíc zaplatíte pouze symbolickou korunu, výhody však čerpáte v plném rozsahu. Předplatné si můžete pořídit ZDE.