Čelákovice - Divišov 1:1, na penalty 11:10

První poločas mnoho krásy nenabídl a po pětačtyřiceti minutách byl stav stále bezgólový. Jako první se do vedení zásluhou Vondráka dostali hosté, ale radost jim po pěti minutách zkazil Galovič. Stav 1:1 vydržel až do závěrečného hvizdu.

Luboš Horka kuriózně skóroval z penalty. HFK porazil Slavičín 2:0.
Kuriózní gól z penalty přinesl HFK výhru. Asi vsadím Sportku, smál se Horka

„Byl to vyrovnaný zápas. Nám se nedaří kombinovat a máme zbytečné ztráty. Remíza je spravedlivá,“ hodnotil řádnou hrací dobu Radek Skuhravý, trenér Čelákovic.

O tom, kdo získá druhý bod, tedy musely rozhodnout penalty. Ty se stabilně kopou v pěti hráčích na každé straně, ale tentokrát viděli diváci více než dvojnásobný počet exekucí. Finální výsledek rozstřelu? 11:10 pro domácí Union!

„Konečně nám alespoň penalty vyšly, je to po dlouhé době. Od té doby, co se kopou, jsme je vyhráli snad dvakrát,“ dodal s úlevou kouč domácích.

Branky: 66. Galovič - 61. Vondrák. Rozhodčí: Dragoun. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: FC Hradec Králové - 1. SC Znojmo.
Adama Vlkanovu z Hradce vyhnali, protože byl malý. Teď je tahounem ve druhé lize