Dnes v 15 hodin si k benefici pozval bývalé spoluhráče, proti nimž vyrukuje s rodinným týmem Abrhámů a Pejšů.


Hrát se bude samozřejmě na trávníku kladenského Slovanu, s nímž je spjato nejdelší období jeho kariéry, v níž odehrál něco mezi 1500 a 1800 zápasy. „Spočítané to nemám, ale dal jsem asi padesát branek,“ prohlásil. Že gól na sezonu je málo? Ale není, protože téměř celou dobu na beku odolával nájezdům soupeřů. S blížícím se podzimem kariéry se ale na hřišti posouval směrem dopředu. Skončil totiž na místě středního záložníka. „Nějakého běhavého kluka jsme tam prostě potřebovali,“ se smíchem vysvětlil.


Zavěšením kopaček na pomyslný hřebík rozhodně fotbalu vale nedává. Dál bude trénovat přípravku Nova Kladno a samozřejmě hodlá pokračovat ve funkci sekretáře SK Třebichovice.


Vedení OFS Kladno se určitě ´těší´ na další připomínky, jimiž funkcionáře na valné hromadě svazu často zásobuje. „Když si něco myslím, tak to řeknu. Jiný už nebudu,“ se smíchem vzkázal Jan Abrhám svému okolí.


Abrhámovci: J. Pejša (dorost SK) – J. Abrham nejstarší (Třebichovice), T. Abrham (Novo), Douša (kdysi Srbeč), T. Pejša st. (Slovan B) – T. Pejša ml. (dorost Novo), T. Abrham ml. (ml. dorost SK), M. Pejša (dorost SK), M. Strejc (Novo) – M. Abrham (vedoucí áčka Nova), J. Havelka (Lhota).