Dvěma zápasy na hřištích soupeřů zahájil sezonu v I. A třídě nováček Velká Dobrá. Po prohře v Hostouni překvapil v Petrovicích odkud si díky hlavičce Stolára přivezl senzační výhru!

Vprvním poločase mezi 20. a 25. minutou přežili Doberští klinickou smrt v podbě tří tutovek poražených.

Poškorpil se s trenéry a nakonec byl jejich trumfem v rukávu. Tuchlovický Gruzínec Jalaghonia nastoupil do utkání s Hvozdnicí až ve druhé půli a v jejím závěru dvěma góly zvrátil nepříznivý vývoj. Pokud by se tak nestalo, zahájil by jeho tým sezonu v I. A třídě dvěma porážkami, a to by bylo hodně nepříjemné.

V domácí podzimní premiéře vyprovodili fotbalisté Vraného nováčka I. A třídy Dobříš s výsledkem 4:1. Jejich nový kormidelník Jiří Pazdera ale uznal, že pro soupeře to byl krutý výsledek.

„Dobříš má bez diskusí kvalitní mužstvo, proto výsledek považuji za vynikající,“ uvedl kouč, jenž nebyl až tak úplně spokojený s vystoupením svých svěřenců, kteří se museli vyrovnávat s několika absencemi a také skutečností, že ne každý nastupoval na svém postu.

V utkání druhého kola I.A třídy v kopané Vraný - Dobříš došlo ke srážce hostujícího hráče Webera se spoluhráčem, po které zapadl jmenovanému jazyk. Chtěli bychom ocenit rychlost, spolupráci a obětavost hráčů afunkcionářů obou týmů i diváků při ošetřování a zajištění odvozu hráče do nemocnice. Díky tomu je Vít Weber zcela v pořádku. Výbor MFK Dobříš