Hrdlív přešel do finále přes Dřetovice, jež byly pohyblivější, favorita i přehrávaly, se šancemi však lépe nakládal papírový favorit, jenž vyhrál 4:2 (Hrabovský 2, Kasl, Vondrák – Schon 2).

Poraženým se ale při první brance zranil brankář Tintěra, jehož nahradil hráč z pole Procházka.

O něco lepší výsledek zaznamenal druhý z favoritů turnaje – Brandýsek, jenž porazil 4:1 domácí tým. Vítězové měli na lavičce nového kouče – Marka Ančičku (naposledy Slavoj Kladno), který tak zažil vítěznou premiéru. Góly jeho týmu dávali Tesař, Pokorný a Veselý.

Trefil se i Slapnička, jehož odchod do Slaného není vyloučený. Záleží, kolik bude mít zmíněný kouč k dispozici lidí. Za poražené snižoval z penalty na 2:1 Poláček.

Utkání o třetí místo mělo být napínavým derby-soubojem mezi Dřetovicemi a Stehelčevsí. Žádný nervy drásající mač se však nekonal, poněvadž domácí borci neměli nárok.

Dřetovičtí je smázli poměrem 5:1 (Schon 2, Terš 2, Poucha – Petr Donoval). Poražení sice vyrovnali na 1:1, pak ale pocítili, že pokud nepřitlačí, budou to mít jako nováček v III. třídě moc těžké.

Ve finále lepší Brandýsek porazil Hrdlív 4:2 (1:0). Vždy, když Hrdlív snížil na rozdíl jedné branky, Brandýsek dokázal ve velice krátké době odskočit na rozdíl dvou branek. Branky: Propílek 2, Keprt, Valášek – Tuháček, Janda.

Pohár vítězi turnaje předával, mimo jiných, i desetiměsíční pravnuk Zdeňka Podraského, též Zdeněk.