Čtyři góly jezdce Kriváka

Jedomělicím se vyplatil skauting. V Buštěhradu si vyhlédli střelce Kriváka a ten se v rámci turnaje předvedl ve výborném světle. V duelu o třetí místo vstřelil vedoucímu týmu pražské I. A třídy Zbraslavi čtyři góly a rozhodující měrou přispěl k výhře 6:4 (3:0). Zbylé góly obstarali Horák s Kolbuchem.

Jedomělice byly lepším mužstvem, ve druhé části ale prostřídaly a soupeř snížil za 3:0 na 3:2. Pak se ale vrátili někteří hráči na hřiště a jedomělickou výhru nemohlo nic ohrozit. „Turnaj byl výbornou prověrkou. Vyzkoušeli jsme nové kluky, někteří jako Krivák si řekli o místo. Jsme spokojeni," neskrýval předseda klubu Josef Nedvěd.

Andruchovičův gól roku
Velká Dobrá na turnaji ani jednou neprohrála, ke čtyřem remízám přidala o víkendu druhou výhru nad silným Radotínem 4:2 (2:1). Pořádající klub sice na začátku vedl, ale pak Nosek srovnal a před půlí přišla fotbalová lahůdka. Andruchovič ze své půlky nachytal z volného kopu brankáře kouzelnou střelou, která crnkla o břevno a zapadla za čáru. „Neskutečný gól, navíc to tak chtěl. Něco takového se nevidí," kroutil hlavou nadšený kouč Velké Dobré Petr Fíman.

Jeho týmu navíc opět pomohl ze Slovanu zkoušený útočník Hovorka. Vykoledoval si dva pokutové kopy – jeden proměnil sám, druhý Libecajt. „Je důrazný a rychlý, už je štval. Při tom druhém zákroku už po něm šli jako po uzeném," smál se Fíman.
Mimochodem, kdy kopali Doberáci naposledy dvě penalty během jednoho utkání, to si Fíman nepamatuje.

Doksům ulevil až v 91. minutě Samek
Doksy nehrály na turnaji špatně, ale v silnější radotínské skupině neměly výsledky, musely tak do bitvy o předposlední místo s Vonoklasy. Ty dostávaly v turnaji stejně jako předtím na podzim v I. B třídě pořádné příděly, ale s Doksy držely do 91. minutě stav 0:0. Teprve pak rozhodl stoper Samek.

„Byl to náš nejhorší výkon na turnaji, hlavně ve druhém poločase. První jsme měli vyhrát výrazně, ale nedávali šance. Musím ale říci, že Vonoklasy si stáhly asi tři hráče z Letů a prý se pokusí I. B třídu zachránit," prozradil kouč Doks Martin Škvára.