Domácí tak na svém trávníku ani v posledním utkání nedokázali přerušit jarní nepříznivou bilanci. Doma totiž ani jednou nevyhráli za tři body!

"Hlavně závěr jara by tristní. Je to škoda, na druhou stranu je to ponaučení a doufejme, že se nadýchneme k lepším zítřkům," řek kouč Ivan Pihávek a litoval, že jeho svěřenci si nedokázali v první půli vypracovat náskok.

"Měla skončit 6:2, bohužel jsme opět dělali těžké individuální chyby, které se s námi táhnou celé jaro. To nás odrovnalo od špičky," řekl s kouč tím, že k tomu zaujmou stanovisko, o kterém bude veřejnost informovaná.

Díky dvěma gólům Šímy vedlo Kladno 2:1, Severočeši však měli ještě lepšího střelce. Dlouhánovi Bočkovi se povedl čistý hattrick, přičemž dvakrát rozvlnil síť z pokutových kopů. Hosté mimo penalt dvakrát skórovali okamžitě potom, co Kladenští spálili svoji velkou šanci.

Domácí až v závěru utkání korigovali na 3:4 a bylo to zásluhou dorostence Šimona Procházky, jenž se v posledních vteřinách sezony ve svém třetím startu za áčko dočkal první trefy mezi dospělými.

"Gól je dobrý, ale mrzí mě, že jsme nerozloučili výhrou," štvalo mladíka, jenž si na dospělý fotbal teprve zvyká.