Radek Duda – fotbalista Velké Dobré se v duelu s Měchenicemi trefil do sítě soupeře hned čtyřikrát, z toho třikrát v prvním poločase, v němž se ještě soupeř docela snažil. Výstavní byl hlavně třetí zásah, při němž přebral míč od Zelenky, stáhl si ho a udělal ještě kličku brankáři. Duda přiznal, že za jeho výkonem stála tchyně. „Servírovala k obědu výtečný gulášek. Dobře jsem se najedl a pak se výborně hrálo,“ usmíval se jeden z největších rytířů okresního trávníku.

Michal Majtaník – jeho Velvary vedly v závěru nad Hořovicemi 6:1 a brankář se mezi tyčemi nudil. Dostál tak své přezdívce Psycho a vyrazil do pole ve chvíli, kdy vůbec neměl. Navíc se mu proti atakujícím soupeřům vůbec nezdařil jeho úmysl, ti ho o míč obrali, a přestože Majtaník zastavil akci faulem, stihl Nesnídal z rozehraného trestného kopu skórovat. Zatímco fanoušky pobavil a srdečně se zasmáli, trenér Šarlinger zuřil a místo radostného křepčení z důležité výhry okamžitě běžel Majtaníka seřvat.

Argentinské béčko - Braškov měl potíže se zraněními a tak do pole museli i borci béčka. Proti Městečku se jim vydařila nádherná akce ála Argentina na jeden dotek po ose Fuit – Plecitý – Peták. Poslední jmenovaný zakončil krásnou rybičkou, ale asistent sudího ho o radost obral – odmával ofsajd.

Taťka Martin Kohout – gólman Bratronic byl v utkání na hřišti Braškova B lepší svého synátora Jaroslava, jinak brankáře braškovského áčka. Dostal o branku méně a tím se podílel na výhře 3:2. Možná si ze syna doma utahoval, protože ten dostal gól poté, co se míč odrazil od břevna do jeho hlavy. Jakou ale měl zápas skutečnou rodinnou dohru, netušíme.

Karel Fejfar – kapitán Bělče se v utkání s Velkým Přítočnem přimluvil u rozhodčího Šulka, aby soupeře Pavla Holase nepotrestal červenou kartou, byť si byl jistý, že protihráč soudci za stavu 0:6 spílal neprávem. Možná věděl, že v bojleru je pouze studená voda a hosty si tak chtěl předem udobřit.

SK Hřebeč – outsider zápasu měl na hřišti Hostouně famózní nástup. Během dvaceti minut nastřílel čtyři branky, a protože domácí nedali z stavu 2:4 pokutový kop, s největší pravděpodobností připravila soupeře o postup. Všechny trumfy tím šoupnul do dokeského rukávu.

Václav Růžička - útočník béčka Velvar není narozdíl od spoluhráčů žádný Harpagon čili lakomec. Nemohl se dívat na to, jak jeho spoluhráči odmítají dát stou branku týmu v soutěži, a tak se toho ujal sám. Prý ho to bude stát soudek piva. Zlí jazykové ale tvrdí, že nic jiného mu před zívající blevickou bránou nezbývalo, pokud tedy ze sebe nechtěl udělat …, však víte, co.

Zmýlená platila – v utkání béček Hřebeč – Uhy (3:0) padla první branka, až když rozjařený fanoušek Uhů před rohovým kopem hodně hlasitě vyjádřil gólové přání. Sotva ho kamarád upozornil, že se kope před jejich brankou, Mundi mu vyhověl.