Hlasování mělo ještě více přístupů než před čtrnácti dny, kdy Kladno hrálo doma s Bohemians - celkem 1187!

Sám Szabo věděl o anketě od své manželky. „Kluci v kabině také něco říkali, ale že hraju o první místo jsem nevěděl, čtyři dny jsem nebyl u počítače usmíval se. Sám by nedal hlas nikomu. „Určitě ne za první půli, to jsme hráli tragicky a dostali po zásluze sprďáka. Za druhou a hlavně za závěr by to dostal tým,“ poznamenal chlapík, jenž vydřel spoustu míčů uprostřed pole a hlavně proměnil penaltu na 1:2 a nezkazil jedinou stadndardku. Tím dostal Kladno do ohromného tlaku.

„Bohužel jsme nedali jasné šance. Jednou to chytil brankář Zich, pak míč zastavil obránce na čáře a nakonec to Drsíno zevnitř malého vápna poslal nad.Kluky to pak moc mrzelo," litoval a pokračoval.

"Jinak trestňáky mi vycházely, to je fakt. Tohle se povede málokdy. Možná i proto jsem nebyl nervózní ani při kopání penalty, byť byl těžký terén,“ uznal kapitán Kladna, který se docela těší na další duel do Olomouce. „Mají silný tým, hlavně dopředu, ale já tam ještě nikdy neprohrál. S Kladnem jsme zde uhráli remízu jedna jedna a za Hradec a Teplice jsem tam dokonce skóroval. Jedeme s respektem, ale určitě bodovat,“ hlásí Ondřej Szabo.

Uzávěrka každého kola ankety bude vždy nejbližší pátek po utkání ve 12 hodin. Hvězda Deníku získá pět bodů, druhý v pořadí čtyři, třetí tři, čtvrtý dva a pátý jeden bod. Podmínkou nominace je, aby hráč odehrál alespoň poločas.

Na konci jara zisky sečteme a budeme vědět, kdo byl v očích čtenářů www.kladensky.deník.cz Jarní hvězdou Deníku.
Zápasy: Bohemians 1:0, Jablonec 1:2, Ml. Boleslav (22.3.), Brno (5.4.), Slavia (19.4.), Příbram (3.5.), Liberec (17.5.), Ostrava (30.5.).

Bohemians: 1. Beneš (68), 2. Drsek (27), 3. Klinka (22), 4. Procházka (20), 5. Szabo (19). Uděleno bylo 186 hlasů, vstupů bylo zaznamenáno 727.

Jablonec: 1. Szabo (108), 2. Tesař (107), 3. Beneš (52), 4. Drsek (18), 5. Strnad (14).

M. Boleslav:

Celkem: 1. Beneš 8, 2. Drsek a Szabo 6, 3. Tesař 4, 4. Klinka 3, 5. Procházka 2, 6. Strnad 1.