„I přes to, že jsem z SK už dlouho pryč, tak to pro mě bude specifický zápas a určitě se na něj těším a budu každopádně připravený nastoupit," mlsně se směje Dan, kterého můžete jinak vídat v dresu rozhodčího, který řídí krajské soutěže ve středních Čechách, ale když je čas, vypomůže také na okrese. 

Protože má v SK Rakovník dost známých z řad realizačního týmu, vedení i hráčů, zeptali jsme se, zda nemá zakázáno střílet góly a nebo naopak přikázáno, aby hrál v obraně na půl plynu.

„Ne, ne, budu se snažit zase nějaký ten gól dát a naopak můžu slíbit, že projít přese mě bude velmi složité," usmál se levonohý chlapík, který před týdnem pěkně proměnil v Černolicích trestňák a byla to jediná trefa Lhoty (prohrála 1:4).

Lhota hraje dvě utkání po sobě doma a má jasný cíl, získat šest bodů. A tak i Dan tvrdí, že je mu jedno, jak zápas skončí, ale hlavně když jeho tým vyhraje.

A na koho nebo na co se v zápase nejvíc těší?

„Těším se, až si dám po vítězném zápase pivčo a klobásku, bohužel na SKR už nemám žádné vazby na hráče, možná jedině na Marka Isteníka, proto se v zápase vyloženě na nikoho netěším," řekl ještě Daniel Asník.