KLOBUKY – LUŽNÁ 4:1

Proti zatím nulové Lužné si Klobuky rozhodně žádnou ztrátu dovolit nechtěly a začaly úchvatně. V minulém kole probuzený střelec Svoboda stihl dva góly za deset minut, jenže pak se domácí uspokojili a tutovku hostů musel hasil gólman Maur. Následně se ale prosadil Hansl a zápas spěl k jasnému konci. Svoboda navíc dovršil hattrick. „Až na krátký výpadek jsme spokojeni,“ uvedl kouč vítězů Jiří Čížek.

„Po tragickém začátku jsme domácí posadili do pohody a i když už tradičně bojujeme i za nepříznivého stavu, tři góly v úvodu rozhodly o výsledku,“ byl zklamaný kouč Lužné Tomáš Pavlíček.

VRANÝ – SK RAKOVNÍK 6:1

Vraný koně mají na dosah čelo tabulky a i druhému béčku Rakovníka nadělili stejný příděl 6:1. Aby to SK nebylo líto. Zase rozhodl úvod, byť tentokrát hosté na první branku domácího šutéra Kubíka odpověděli. jenže bomby v jejich bráně přibývaly a v hlavní roli byl pořád Kubík, autor hattricku. Dal ho už potřetí v řadě!! „Po nemoci hraje skvěle. Ale poděkovat chci všem klukům. Po letních změnách jsem nečekal, že budeme mít tolik bodů,“ chválil mančaft kouč Josef Fujdiar.

„Soupeři jsme doslova darovali čtyři laciné góly. Pak se již se zápasem těžko něco dělá, přesto jsme si vypracovali spoustu šancí, které jsme bohužel neproměnili,“ těžce hledal slova trenér béčka SK Petr Kýzl.