Sokol Braškov – Lány 3:1 (1:1)

Byly to docela nervy pro domácí, kteří už ve 14. minutě chybovali a Reichl je potrestal úvodní brankou. „Třikrát ze čtyř zápasů doma jsme letos prohrávali, přitom jsme kvůli tomu i překopali sestavu,“ spínal ruce k nebesům kouč Jaroslav Želina. Jeho tým hrál dost křečovitě, i tak si ale vytvářel proti trochu zbytečně ustrašeným hostům šance. Ti si sami nastřelili břevno, Nachtigal zase trefil tyčku. Fridrich nechal hlavou vyniknout skvěle chytajícího Haužvice, Tichý přestřelil. Až Pokorný se hlavičkou nemýlil, pomohla mu výtečná standardka Bartoše.

Po obrátce se Braškov více uklidnil, hráči lépe kombinovali, přesto na gól čekali hodně dlouho. Teprve v 70. minutě se k míči dostal M. Maňkoš a obrovskou šanci poslal zblízka do šibenice. Následně Nachtigal trápící se v koncovce raději přihrál Fuitovi a ten zvýšil. „Na získání ztracené sebedůvěry to byl těžký zápas, ale zvládli jsme ho a to se počítá. takových bude víc,“ usmál se Jaroslav Želina.

Branky: 25. Pokorný, 70. M. Maňkoš, 83. Fuit – 14. Reichl. Rozhodčí: Jarolímek.

Braškov: Kohout – Přerost, Bartoš, Pokorný, Bach – M. Maňkoš (76. P. Maňkoš), Veselý, Přichystal, Fridrich (72. Fuit) – Tichý, Nachtigal.

Sokol Lidice – Mutějovice 3:0 (3:0)

Domácí napravili duel v Senomatech. Proti snaživému soupeři z Rakovnicka jim pomohl úvod, když už v 5. minutě Tyburec posadil trestný kop na hlavu T. Radosty – 1:0. I pak měly Lidice převahu, ale také mohly inkasovat, když Sajner unikl po křídle, Halwiger jeho pokus tečoval, gólman Kohout již byl překonán, ale míč se odrazil k hrajícímu trenérovi Topkovi a od něj nad břevno. Hosté se po této šanci snažili ještě o větší útočení a zapomínali na obranu, kterou domácí forvardi lehce po kombinacích procházeli. Ve 30. minutě pronikl do pokutového území T. Radosta a nezištně nacentroval na zcela volného Pavelce, jenž nedal brankáři žádnou šanci – 2:0. Už za tři minuty si oba borci role vyměnili, pavelec tentokrát oslovil T. Radostu a třetí branka byla na světě.

Druhý poločas začali Lidičtí opět útočně, jenže krásnou akci Egrmaiera zakončil A. Radosta hlavou těsně nad. Snažili se rovněž hosté a po minele Míčky měl ke snížení blizoučko opět Sajner. Ovšem proti byl v minulém kole přísně vyloučený Kohout a famózním zákrokem udržel nulu. „Měli jsme dobrý začátek a pak celý první poločas, kdy jsme vstřelili důležité branky. Po obrátce se soupeř snažil víc, ale nám až na jednu hrubku zahrála dobře celá obrana a záloha,“ konstatoval vedoucí mužstva Lidic Vasil Stach.

Branky: 5. a 33. T. Radosta. 30. Pavelec. Rozhodčí: Kelner.

Lidice: Kohout – Tlustý (82. Puverle), Topka, Míčka, Halwiger – T. Vysloužil (56. Vl. Vysloužil), Tyburec, A. Radosta, Egrmaier (69. Häckl) – T. Radosta, Pavelec.

Tuchoměřice – FK Brandýsek 4:1 (3:1)

Hostům zato domácí zářili. Už po pěti minutách trefil Švejdík míč tak dokonale, že skončil v šibenici. Pak potrestal Zelený z penalty faul Šuldy a po necelé půlhodině Tecl po rohu dal už na 3:0. Brandýsek mohl duel zdramatizovat, jenže Vaněk při pokutovém kopu nechal vyniknou gólmana a až Pacek skluzem korigoval. Hosté se pak snažili, šance ale vytvářeli domácí z brejků. Něco zazdili, ale Malíčkova skákavá rána Plotěného nachytala. „Byl to den blbec, navíc v Tuchoměřicích jsme ještě nikdy nezískali ani bod,“ konstatoval naštvaný sekretář hostů Jan Zatloukal.

Branky: 5. Švejdík, 12. Zelený (p), 28. Tecl, 75. Malíček – 41. Pacek. Rozhodčí: Kratochvíl.

Brandýsek: Plotěný – Šulda, Vlasák, Propílek – Lib. Rychlý – Hrubeš (70. Tichý), Sedláček, Luk. Rychlý (46. Šmejkal), Slapnička – Pacek (85. Hink), Vaněk.