Chmel Mutějovice – SK Doksy 1:0 (0:0)

Pro hosty skončil duel smůlovatě. Tentokrát se vyvarovali hrubek v obraně, jenže nezlomili prokletí v koncovce a tvrdě za to zaplatili v 93. minutě. To jednu chybu vyrobili v rozehrávce, stoper Blažek na hranici vápna fauloval a sudí nařídil penaltu. Na tu navrátilec do sestavy Zlata sáhl, jenže zkušený Knap ji kopl výborně – 1:0. „Bohužel, jinak než smůlou to nazvat nelze. Byli jsme lepším týmem, i když to zní divně, ale Mošnička nedal do půle sólo a po změně stran neuspěl ani dvakrát Větrovec. Také brankář domácích nebyl žádný poušťák a naše závary řešil výborně. A proč chytal po čase Zlata? Jeho nástupci makají poctivě v tréninku, ale šanci nevyužili. A zkušený Zlata byl výborný,“ řekl kouč hostů Jiří Škvára.

Branka: 90. ( 3) Knap.

Doksy: J. Zlata – Vlasatý, Blažek, Steckovič, Křivánek – Marek Mařík, Škvára, Milan Mařík, R. Zlata – Větrovec (90. Breha), Mošnička (60. V Barták).

Jeneč – Sokol Lidice 3:0 (0:0)

Nejprve se zlobili na sebe, pak na hlavního rozhodčího Hamšíka a nakonec i na domácího asistenta na lajně Cílka. Celkové rezumé je, že Lidice opět prohrály, tentokrát rozdílem třídy s Jenčí. „Ať si říká kdo chce, že brečíme, ale tohle s fotbalem nemá nic společného. V Jenči to byla prasárna a mě je z ní na zvracení,“ láteřil hrající kouč hostů Jaroslav Topka. Jeho tým začal skoro výbormě. Lehce pronikal na hřišti favorita do šancí, ale T. Vysloužil dvakrát selhal a stejně se vedlo A. Radostovi. V závěru půle pak přišel šok po vyloučení T. Vysloužila. „Sám byl faulován ve vápně, pak vleže také fauloval, ale ani ne na žlutou,“ popisoval svýma očima Topka.

Po obrátce se lidický domeček z karet zhroutil totálně. Jenči se brzy povedla pěkná akce vyšperkovaná úvodní trefou Kotíka a následně byl za kritiku rozhodčího vyloučen ještě Tlustý, jemuž se nezdálo otočení faulu T. Radosty. Proti devíti už domácí kralovali a Kováč ze situace zavánějící ofsajdem a poté ještě jednou Kotík dokonali skóre na konečných 3:0. „Druhá půle nebyla po dalším vyloučení už o ničem,“ mávl rukou otrávený Topka.

Branky: 50. a 67. Kotík, 63. Kováč. Rozhodčí: Hamšík. ČK: 40. T. Vysloužil, 57. Tlustý (oba L).

Lidice: Kohout – Puverle (80. Rudek), Topka, Míčka (29. Kosora), Halwiger – Zýka – Tlustý, A. Radosta, T. Radosta, V. Vysloužil (Krehák) – T. Vysloužil.

Sokol Vraný – Pavlívkov 4:1 (3:0)

Dobývání svatyně hostů týrvalo do 34. minuty, pak ale uhodilo hned dvakrát. Nejprve vyslal Kincl po lajně Mrvíka, ten se dostal k lajně a jeho centr tečovala obrana hostů přesně k noze Pazdery – 1:0. Hned po rozehrání se Sokolu vyplatil důrazný presink, po němž hosté chybovali a Mrvík je ztrestal druhým zásahem. Když před půlí David proměnil penaltu za faul na Suchého, nebylo o výhře favorita sporu. Navíc po hodině hry upravil Suchý hezkou ranou zpoza vápna na 4:0. Hosté si vzali poslední slovo, když Vanický obstřelil vybíhajícího Jochmana a dal čestný gól.

„Chvíli jsme jejich branku museli dobývat, ale od druhého gólu bylo jasno,“ hodnotil spokojený vedoucí mužstva Vraného Radek Babický.

Branky: 34. Pazdera, 35. Mrvík, 44. David (p), 60. Suchý – 88. Vanický. Rozhodčí: Machýček.

Vraný: Jochman – Kincl (74. Kroc), Kalík, Sedláček, Maliňák – Urban, Cimrman, David, Suchý – Pazdera (62. Špeta), Mrvík (72. Bauer).