Stochovská koncovka byla bez chyby

Stochovská domácí premiéra špatně začala, ale o to krásněji končila. Mužstvo dvakrát prohrávalo, ale v posledních jedenácti minutách skóre otočilo. V 79. minutě vyrovnal po rohu Trávníček a minutu před koncem euforičtí domácí z brejkuT. Hampelem rozhodli.

Šokující začátek

Doksy konečně postavily skoro nejsilnější sestavu, ale do 13. minuty prohrávaly s novicem 0:2. vyrovnat se jim povedlo pro změnu za třináct minut druhé části, ale v závěru měly i štěstí při šancích Hýskova.

Bezkrevné Velvary

Bez kanonýra Muchy Velvary v Loděnici zklamaly bezkrevným výkonem. Domácí jsou oslabeni mnohem víc, ale střelec Herejt odehrál alespoň první poločas a už v 7. minutě dal hlavičkou na bližší tyči důležitý první gól. V závěru vedení domácích pojistilhlavičkou černoch Aduwa.

Zahozená penalta nevadila

Jako první inkasovali sice hosté před půlí po ráně Dubského, brzy však srovnal Pásztó, jemuž nerad pomohl s dokopnutím míče do branky bránící Opl. Pásztó byl hlavní postavou i ve druhé půlce. V 69. minutě otočil skóre po akci Jar. Kotíka, pak si sám došel pro penaltu, ale sám ji také poslal nad. Jeneč to nemrzelo.

Mnohem více o zápasech I. B třídy se dočtete v úterním vydání Kladenského deníku (9.6.)