Kladenské béčko narazilo na zatím nejtěžšího protivníka v přípravě. I když hraje Dobrovíz o soutěž níž, kvalita jejího kádru B třídu ostře převyšuje a Kladno B odešlo poraženo 1:4. Byla to první porážka v přípravě, když jediný gól dal hlavou Čermák.

Za soupeře, jemuž chyběl ex-kladeňák Trnka, stříleli tradiční kanonýři. Racocha dal dvě branky, Fábry jednu, to samé Faigl. Ten přitom měl odejít do třetiligového Králova Dvora, ale kluby se nakonec nedohodly.

Simon Chvojka (v zeleném v souboji s libušínským Fujdiarem) dal v přípravě Olovnici dva góly.
Doberáci těsně padli, Lhota roznesla želvu. Zazářil debutující dorostenec

Slaný B bez mnoha opor včetně zkušených Mareše (po operaci) či Vimra (před operací třísel) přivítalo na svojí přírodní trávě Kolovraty a remizovalo s nimi 1:1. V úvodu byli Slánští lepší a po akci Veselého šli do vedení Říčkou, který dorážku z vápna uklidil přesně do šibenice.

Kolovraty se zlepšily po přestávce a nakonec zaslouženě vyrovnaly. „Přece jen měly početnější kádr, já měl jen čtyři dorostence na střídání. Kluci si osahali přírodní trávník, počasí bylo ideální, takže dobrá příprava,“ bral výsledek trenér Slaného B Radim Vavroch.