Béčko bodovalo, nezvládlo ale závěr zápasu

Teplice - Předkrmem nedělního zápasu áček byl sobotní dopolední divizní souboj rezerv Teplic a Kladna. Hosté si z něj odvezli cenný bod, mrzet je ale může závěrečných deset minut, v nichž ztratili dvougólové vedení. "Budu spravedlivý, domácí měli v první půli dost šancí, často zakončovali a nás podržel brankář Kostolanský. Remíza je tak zasloužená," přiznal trenér Kladna Radek Duda.

8.11.2008

Teplice - Kladno B 2:2 (0:1)

Na stadionu v Dubí u Teplic otevřel skóre ve 40. minutě kladenský útočník Hadrika, jenž s přehledem proměnil pokutový kop nekompromisně nařízený za ruku. Nepočítáme-li penalty, slavili Kladenští po pauze první podzimní gól ze standardní situace. Po nacvičeném rohu upravil hlavou na 0:2 stoper Samek.

Svižně hrané utkání gradovalo v závěru. Po nakopnutém míči do vápna trošku zaváhal Kostolanský a od svého spoluhráče odražený míč poslal do sítě Šollar. Vyrovnání přinesla totožná situace jako při prvním gólu hostů. Desítku za ruku Šollarovi sice Kostolanský vyrazil, avšak u míče byl nejdřív Hollyt.

"Oproti minuléme zápasu s Toužimí jsme nezvládli konec, na druhou stranu si kluci utkání užívali. Určitě jim nemohu nic vytknout, protože na hřišti nechali vše, co v nich je," uvedl Duda, jenž si pochvaloval, že výkonnost mužstva zápas od zápasu stoupá.

Branky: 81. Šollar, 85. Hollyt - 40. Hadrika (PK), 59. Samek. ŽK: Syroťuk, Košler - Chalupa, Čurda, Kabele. Rozhodčí: Bacík. Diváci: 90.
Kladno B: Kostolanský - Podskuba, Samek, M. Pejša, Jaráb - Čurda (87. Nejedlý), Hlava, Chalupa, Kabele - Hadrika, Neuman (66. Bambur).

8.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Politická debata lídrů politických stran ve Středočeském kraji organizovaná Deníkem proběhla 4. října ve Všetatech. Andrej Babiš
98

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.