„V tréninku kluci pracují dobře, ale v zápase to nepředvedli. Soupeř byl běhavější, to mě nepříjemně překvapilo,“ nebyl spokojený nový kouč mužstva Radek Duda, který mužstvo vede společně s Tomášem Abrhamem, jenž tým piplal i v posledních letech.

Kladenská sestava už se nemůže opřít o stopera Nolla či záložníka Pospíšila. Ti béčko přerostli a hrát budou za Slaný divizi. Na praxi jsou do září zkušenější Daníček, Čapek a zranil se Janda. 

Naopak dorazilo šest dorostenců, kteří v hektickém závěru minulé sezony zachránili dorosteneckou ligu. Kromě brankáře Ševce nastoupili Bokša, Kácl, Truhlář, Duda (nejedná se o trenérova syna) a Justra. Na zkoušku přišli rovněž dva Ukrajinci Max a Andriv, ze zkušených zůstali Abrham ml., Jančí, Veiner, Chvojka, Čermák či Tung.

Velká Dobrá - Tuchoměřice 7:2  / příprava 22. 7. 2023 (Novo)
Překvapení na Dobré, domácí i díky koncertu Mertlíka deklasovali Tuchoměřice

Branky dávali Čermák, jenž odpověděl na bleskové vedení hostů z penalty, ve druhé půli pak snižovali na přijatelný rozdíl Max a velmi dobře hrající Fedorišin, jehož Radek Duda za výkon pochválil, ale litoval, že tenhle talent víc netrénuje.

K dalšímu zápasu odjede kladenské béčko v sobotu do Příbrami, kde bude hostovat v parádním areálu Spartaku. Pak hraje ještě v Srbech proti Tuchlovicím, to už bude generálka před startem I. A třídy.