Kladno B – Př. Kopanina 1:4 (0:2)


Na trenérských postech proti sobě stáli dva bývalí ligoví plejeři. Úspěšnější než domácí Petr Brabec (zastoupil Stanislava Hejkala – vedl áčko proti Slavii), byl Pavel Mejdr. Jeho svěřenci využili slabého nástupu Kladna a rychle dali první gól. Domácí pak nevyužili řady šancí. Dvě měl Podraný, pak krásně hlavičkoval Himl a nakonec pálil z TK Vincenc. Jenže gólman Pražanů válel a jeho spoluhráč Truhlář do pauzy zvýšil, když mistrně trefil z TK šibenici.


Po obrátce se Kladensští nutili do útoku, vzadu však vyrobili dost chyb. Dvě z nich potrestal při sólových únikcích zmíněný Strnadel a rozhodl. „Zápas ovlivnil už začátek a gól v naší síti. Jako by si hráči mající v nohách dopolední modelový duel s áčkem nepřipouštěli, že se může něco stát. Pak jsme navíc neproměnili šance a po přestávce se do nich ani nedostávali. Navíc jsme dělali vzadu dost hrubek,“ nebyl spokojen Petr Brabec.


Kladno B: Borský – Elman (75. Himl), Sterzl (46. Čurda), Končír, Himl (46. Samek) – Chaloupka (75. M. Zinhasovič), Hrdlička (75. Vincenc), Vincenc (46. Chalupa), M. Zinhasovič – Podraný (46. Lazárik), Vydra (46. Neuman).