Béčko SK je ve finále

Brňany - Fotbalové béčko SK Kladno si ve středu uchovalo naději na triumf v letním turnaji v Brňanech. V posledním utkání skupiny totiž porazilo Brozany a nevadilo mu ani, že Chomutov nasbíral stejný počet bodů a měl lepší skóre. Ve vzájemném souboji ho však Kladenští po remíze 0:0 zdolali na penalty.

27.7.2007

Po zranění se do sestavy Kladna B vrátil Mirza Zinhasovič (vpravo).Foto: Deník/Rudolf Muzika

SK Kladno B – Brozany 2:0 (1:0)

Proti týmu, který jim bude soupeřem v divizi B, sehráli Kladeňáci průměrné utkání. K úspěchu jim stačilo poměrně málo, neboť Brozany nepřijely právě s nejlepším kádrem. První gól jim dal už po osmi minutách Samek, jenž důrazně sledoval míč vyražený brankářem po ráně Vincence z TK. Vincenc měl prsty také v pojišťovacím zásahu v 76. minutě. Kopal roh, meruna se odrazila k Císařovi a střídající stoper ji uklidil hlavou přesně k tyči.

V íce v dnešním Kladenském deníku.

27.7.2007 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – pondělí 22. ledna 2018

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

KRIMIMIX: Naboural auto, řídil v zákazu a ukopával zrcátka

Nová anketa Deníku: Kdo je nejlepší rozhodčí okresu?

Kladno /ANKETA/ – Mnohdy kritizovaní, zatracovaní, mnohdy dokonce nenávidění. Někdy i fyzicky napadení. Jenže bez nich to jde hodně ztuha. Rozhodčí. Byť je tahle funkce i v nejnižším fotbale honorována, je jich velký nedostatek. Právě tématu okresních fotbalových rozhodčích se středočeské vydání Deníku bude v nadcházejících týdnech věnovat.

Plameny v neděli zachvátily hospodářské stavení ve Hřebči

Hřebeč - Požár stavení ve Hřebči si vyžádal v neděli šestnáct minut po šestnácté hodině pozornost hasičů. Podle poplachového plánu operační důstojník vyslal k události profesionální hasiče z Kladna a dobrovolné hasiče z Unhoště a Hřebče.

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

On-line rozhovor s raftařem Jaroslavem Pospíšilem

Středečním hostem sportovního on-line rozhovoru Kladenského deníku bude od 13 hodin Nejúspěšnější sportovec Slaného 2017, raftař Jaroslav Pospíšil. Člen Vodáckého klubu 109 Prostějov loni vybojoval v Gruzii se svoji posádkou TR Zubr v celkovém pořadí titul vicemistra Evropy a na světovém šampionátu v Japonsku bronz ve slalomu. Bývalý český reprezentant ve vodním slalomu je také spoludržitelem Českého poháru.